28 Ekim 2020 Çarşamba

CHP’den Gelecek Gölcük’e ziyaret

CHP’den Gelecek Gölcük’e ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Gölcük ilçe Başkanı Fikret Gürel ile yönetim kurulu üyeleri, iki hafta önce kongresini yapan Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner ve yönetimini ziyaret ederek tebrik etti

20 Ağustos 2020 Perşembe 12:34 Siyaset

CHP Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel yönetimiyle birlikte Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner’e tebrik ziyaretinde bulundu. Son derece samimi bir ortamda  devam eden ve sıcak diyalogların yaşandığı ziyarette bir konuşma yapan Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner,  “Biz önceki hafta başarılı bir şekilde kongremizi tamamladık. Bundan sonra üzerimize düşen görevimizi en iyi şekilde yapmaya gayret edeceğiz. Bizim amacımız öncelikle yaşadığımız bu coğrafyada en iyi bir şekilde hizmet vermektir. Sevdamız Gölcük ve bunun için elimizden gelen yapacağız. Gölcüklü hemşerilerimizin sorunlarıyla, dertleri ile dertlenip, muhalefet anlayışını sorunların çözümüne yönelik çalışmalar ile en başta hizmet etmek olacak. Hemşerilerimiz bizleri takip etsin.  Kapımız herkese açık. Zor bir süreci tamamladık. Kuramazlar yapamazlar dendi, Engellendik. Engelleri aştık, bundan sonra hemşerilerimiz için sorumluluk üstleneceğiz” dedi.

"AMACIMIZ GÖLCÜK'E KATKI SAĞLAMAK"

Cumhuriyet Halk Partisi Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel de yaptığı konuşmada, “Tabii ki hepimizin amacı yaşadığımız bölgeye hizmet vermektir. Biz her ne kadar muhalefetsek de, Gölcük için yapıcı olarak bir araya gelmesini çok iyi biliriz. Siz de hem genç ve kadın ilce başkanı olarak Gölcük siyasetine renk katacağınız  inancındayım. Amacımız Gölcük'e katkı sağlamaktır. Genel Başkanınız Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi’ni kurarak çok büyük sorumluluk aldı. Son derece zor  şartlarda Gelecek Partisini Kurdu. Sizleri de tebrik ediyorum. Gölcük’te de bayan ilçe başkanı olarak sorumluluk almak cesaret gerektirir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak kadın ilçe başkanını ziyaret etmek, bizleri mutlu etti. Kadınları siyaset meydanında görmek siyasete nezaket, zerafet getireceği inancındayız. Bir kez daha göreviniz hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ellibeş: Kocaeli, her zamanki gibi el üstünde

Ellibeş: Kocaeli, her zamanki gibi el üstünde