21 Mayıs 2019 Salı

CHP'li meclis üyesinden örnek açıklama

CHP'li meclis üyesinden örnek açıklama

CHP İzmit Belediyesi Meclis Üyesi aday listesinde ismi bulunmayan mevcut meclis üyesi Birol Sağlam, “31 Mart’ta Fatma Kaplan Hürriyet'i İzmit Belediye Başkanı yapıncaya kadar var gücümüzle sahada olmaya devam edeceğim” dedi

19 Şubat 2019 Salı 18:44 Siyaset

CHP İzmit Belediyesi Meclis üyesi adayı listesi açıklandı. Meclis üyesi adayı listesinde eski meclis üyelerinden hiçbiri bulunmadı. İsmi yeni meclis üyesi adayı listesinde bulunmayan mevcut İzmit Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi Birol Sağlam bir açıklama yaparak, “31 Mart’ta Fatma Kaplan Hürriyet'i İzmit Belediye Başkanı yapıncaya kadar var gücümüzle sahada olmaya devam edeceğim” dedi. Sağlam’ın açıklaması şöyle:

SAYGI İLE KARŞILIYORUM

"Değerli yoldaşlarım. 2015-2019 yılları arası İzmit Belediyesi Plan Bütçe Komisyonunda, 2016 ve 2018 yıllarında denetim komisyonunda, 2014-2019 yılları arasında Kültür Turizm ve Sanat Komisyonunda Başkanvekililiği görevlerinde bulunarak partimi en iyi şekilde temsil etmek adına mücadele ettim. Hakkımızda verilen kararı elbette saygı ile karşılıyorum. Siyasi hayatımda hiç 100 metre koşucusu olmadım. Ben maraton koşucusuyum.

SAHADA OLACAĞIZ

Her zaman gücümü emeğimden aldım. Belki şuan da mevcudiyetin siyasi izdüşümü farklı yansımış olabilir. Ancak bugün itibariyle partili-partisiz CHP’sine umut görerek oy veren yurttaşlarımızın sorumluluğu omuzlarımızdadır. Bugün bir kavga verilecekse bu kavga faşizme karşı vereceğimiz bir kavga olacaktır.  Aday gösterilen arkadaşlarımızla beraber 31 Mart’ta Fatma Kaplan Hürriyet'i İzmit Belediye Başkanı yapıncaya kadar var gücümüzle sahada olmaya devam edeceğim.

CHP SAYESİNDE

Siyasetin çekirdeğinden gençlik örgütlerinden yetişerek bu mevkilere CHP sayesinde geldim. O yüzden bunu bilerek siyaset üretmeye devam edeceğim. Bizlere destek olan ve inancını yitirmeyen tüm dostlarıma, İzmit ilçe yönetimine sonra Kocaeli İl örgütüne teşekkür ediyorum. 2019 Martın sonu bahar. Bu şiarla çıktığımız bu yolda mücadele saflarında partimin neferi olarak daha çok çalışacağım. Kazanacağız, mutlaka kazanacağız.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mükerrem Can

20 Şubat 2019 Çarşamba 10:43

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Uğur Koştur yakışanı yaptı

Uğur Koştur yakışanı yaptı