28 Mart 2020 Cumartesi

CHP’nin devrimci abileri Harun Yıldızlı’nın yanında!

CHP’nin devrimci abileri  Harun Yıldızlı’nın yanında!

CHP’de il kongresine sayılı günler kaldı. CHP’li Fethi Güven, il başkan adayı Harun Yıldızlı ile çekildikleri fotoğrafı paylaşarak, “Bu kentin devrimci mücadelesine katkı koymuş kişiler olarak, mücadelemizin tüm paydaşlarıyla birlikte Harun Yıldızlı kardeşimizin yanındayız” paylaşımı yaptı

26 Şubat 2020 Çarşamba 16:21 Siyaset

CHP’de il kongresine sayılı günler kaldı. 1 Mart Pazar günü Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek kongre öncesinde bazı ilçeler ve il delegeleri açık açık destekleyecekleri adayları duyuruyor. CHP’nin sevilen isimlerinden Hasan Çelik ve Fethi Güven de geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaparak İl Başkan Adayı Harun Yıldızlı’yı desteklediklerini duyurmuştu. Geçtiğimiz yıllarda Yalçın Kuşkan ile birlikte siyaset yapan bu iki ismin Harun Yıldızlı’ya destek açıklaması oldukça ses getirmişti.

TÜM PAYDAŞLARIMIZLA

Bugün ise Hasan Çelik, Fethi Güven, Seyhan Odabaş, Remzi Polat ve Mehmet Solakoğlu, il başkan adayı Harun Yıldızlı ile bir fotoğraf vererek, taraflarını iyice belli etti. Birlikte çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan Fethi Güven, “Bu kentin devrimci mücadelesine katkı koymuş kişiler olarak, mücadelemizin tüm paydaşlarıyla birlikte Harun Yıldızlı kardeşimizin yanındayız” paylaşımı yaptı.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli Büyükşehir’den şikayet var

Kocaeli Büyükşehir’den şikayet var