22 Ekim 2020 Perşembe

Coşkun: Körfez’e araç muayene istasyonu kurulmalı

Coşkun: Körfez’e araç muayene  istasyonu kurulmalı

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, sanayi kenti olan ve geçiş noktasında olan Körfez’e araç muayene istasyonunun kurulmasının şart olduğunu söyledi

17 Temmuz 2020 Cuma 09:42 Siyaset

Ömer Faruk Coşkun, şu anda mutat zamanlarda seyyar olarak araç muayene istasyonunun ilçeye geldiğini ve çok yetersiz kaldığını söyleyerek, “İlçemiz bir sanayi kenti ve araç, nüfus açısından da oldukça yoğun. Ayrıca, limanlar, otoyollar ve karayolu olarak da geçiş güzergahında ve her gün binlerce araç geçiyor. Bu nedenle seyyar değil, kalıcı olan ve sürekli hizmet veren bir araç muayene istasyonunun kurulması şart” dedi.

İŞİ KOLAYLAŞTIRALIM

Ömer Faruk Coşkun, istasyonun kurulması için Saadet Partisi olarak çalışma başlatacaklarını belirterek, “Bu ilçenin hak ettiği bir hizmet. Bunun için siyasi partiler, STK’lar birlikte hareket ederek önce yerel idarecilere ve yönetime konuyu iletmeli, daha sonra da ilgili ve yetkili makamlara ulaşmalıyız. Hep birlikte hareket ederek bu sorunu çözmeli ve hizmeti ilçemize kalıcı olarak getirmeliyiz. Körfez 165 bin nüfuslu bir kent. Buradan Sayın Ulaştırma Bakanı’na sesleniyorum. Her gün yüzlerce araç muayene için sıra bekliyor. Bu iş, zaman, para, enerji kaybına neden oluyor. İşi zorlaştırmayalım, kolaylaştıralım ve bu hizmeti getirelim” dedi.

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Kocaman, üst yapıyı inceliyor

Başkan Kocaman, üst yapıyı inceliyor