21 Ekim 2020 Çarşamba

Darcan'dan Güney'e yanıt: O fotoğraftaki ayıbı örtbas edemezsiniz!

Darcan'dan Güney'e yanıt: O fotoğraftaki ayıbı örtbas edemezsiniz!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney'e CHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Gökhan Darcan'dan jet yanıt "O fotoğraftaki büyük ayıbı, böyle örtbas edemezsiniz!"

21 Eylül 2020 Pazartesi 16:18 Siyaset

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın’a gönderme yapan CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı’ya yanıt vererek: “İzmit’i 1,5 yıldır CHP yönetiyor ama Harun Başkan hala Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden yardım bekliyor. Demek ki, İzmit’ten kendileri de umudunu kesti” ifadelerini kullanan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney'e CHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Gökhan Darcan'dan jet yanıt geldi.

"ZORLUKLARIN GÖRÜNMEZ HALE GETİRİLME GAYRETİ"

CHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Gökhan Darcan sosyal medyadan verdiği cevapta şu ifadelere yer verdi; "Sayın AKP İzmit İlçe Başkanı, siz resimdeki çaresizliği hangi açıdan yorumladınız? Bu fotografın CHP Kocaeli İl Başkanımız tarafından paylaşılmasından sonra sosyal medya platformunda ciddi dikkat çekmiş ve bu nedenle cevaben AKP İzmit İlçe Başkanınca pek de anlaşılır olmayan bir takım söylemler gerçekleştirilmiştir. Sokakta atılmış çöpler arasında yiyecek arayacak kadar zor bir hayat yaşamak durumunda kalan yurttaşın halini görmek yerine, genel siyasette de uyguladıkları manevralar ile bu ayıbın hedefini çöp hizmeti üzerinden belediyemize bağlamaya çalışması çabası, gerçek manada samimiyetsizliğin dışa vurmuş hali olarak yorumlanmalıdır. Ülke ekonomisinin içerinde bulunduğu zorlukların görünmez hale getirilme gayreti sonuçlarını değiştirmeyeceği gibi, derhal ve ivedilikle mevcut politikaların gözden geçirilmesi zaruridir. O fotoğraftaki büyük ayıbı, böyle örtbas edemezsiniz!"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

AK Partili muhtar partiden istifa etti

AK Partili muhtar partiden istifa etti