06 Haziran 2020 Cumartesi

Değer, Aygün’e yüklendi: 6 aydır asfalt yamasından başka ne yaptınız?

Değer, Aygün’e yüklendi: 6 aydır asfalt yamasından başka ne yaptınız?

CHP’li meclis üyelerini şov yapmakla suçlayan Aygün’e cevap veren Değer, “Altı-üstü çöken bir yola duvar yaptınız. Şimdi Derince kamuoyuna soruyorum? Şovu biz mi yapıyoruz?” dedi

23 Eylül 2019 Pazartesi 16:41 Siyaset

CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, yazılı bir basın açıklaması yaparak Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’e yüklendi. CHP’li meclis üyelerini şov yapmakla suçlayan Aygün’e cevap veren Değer, “Altı-üstü çöken bir yola duvar yaptınız. Şimdi Derince kamuoyuna soruyorum? Şovu biz mi yapıyoruz?” dedi. Değer’in açıklaması şöyle: ‘’Cumhuriyet Halk Partisi Meclis üyelerimiz, muhalefet olarak, Derince İlçemizin sorunlarını kamuoyu ile paylaşmak, ilçemizde birçok sokak ve caddelerde yaşanan sorunları dile getirmek için meclisteler. Meclis üyelerimiz halkımızın taleplerini ve ilçemizde gördükleri eksikleri dile getirmişlerdir.

YENİ BİR YOL MU YAPTINIZ?

Bir çok sorunla birlikte Çınarlı Mahallesi, kılavuz sokakta çöken yolu da dile getirmişlerdi. Derince Belediye Başkanın eleştirilere tahammülü olmadığı için meclis üyelerimizin dile getirdiği sorunlar için teşekkür edeceği yerde şov yapmakla suçluyor. Şimdi soruyorum; Yeni bir yol mu yaptınız? Yeni bir bina mı yaptınız? Yeni bir tesis mi yaptınız? Yeni ne yaptınız? Yarım kalan Yenikent Kapalı Pazar yerini mi tamamladınız? Yarım kalan 1071 Konferans Salonu nu mu tamamladınız? Yarım kalan Yenikent Camiyi mi tamamladınız? 6 aydır asfalt yamasından başka ne yaptınız? Altı-üstü çöken bir yola duvar yaptınız. Şimdi Derince kamuoyuna soruyorum? Şovu biz mi yapıyoruz. Yoksa  Belediye Başkanı mı yapıyor?”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Imperial Park Hotel satıldı!

Imperial Park Hotel satıldı!