18 Şubat 2020 Salı

Değer: Hürriyet'e ne kadar çamur atarlarsa atsınlar nafile

Değer: Hürriyet'e ne kadar çamur atarlarsa atsınlar nafile

İzmit Belediyesi’nin organize ettiği festivalde sahne alan DJ Kardelen Başak’la ilgili tartışmalar sürerken, konuyla ilgili bir açıklama da CHP Derince'den geldi

10 Eylül 2019 Salı 16:40 Siyaset

İzmit’te düzenlenen SanatFest etkinliğinde sahne alan DJ Kardelen Başak üzerinden İzmit Belediyesi ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i hedef alan paylaşımlarla ilgili olarak CHP Derince'den açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı: Kocaeli'de AKP'nin 11 ilçede belediye başkanı ve büyükşehir belediye başkanı da aynı partililer. Aynı partide farklı isimleri belediye başkanı yapıyorlar. Belediyede tüm kadroyu değiştiriyorlar ve çıt yok. Kocaali’de bir belediyeyi CHP (İzmit) kazanıyor. Bütün gözler İzmit’te Fatma Kaplan Hürriyet’te. Bir elemanın yeri değişiyor eleştirenler, çamur atanlar ve yerden yere vuran vurana. Farklı siyasi partiden belediye alınmasına rağmen işten çıkarma yapmıyor. Oysa AKP'de aynı siyasi partiden farklı bir isim belediye başkanı oluyor ve başkan yardımcıları dahi tüm kadroyu değiştiriyor ve yeniden kendi kadrosunu kuruyor kimseden çıt çıkmıyor. Fatma Kaplan Hürriyet'e ne kadar çamur atarlarsa atsınlar nafile boşa çıkar. Çünkü şeffaf ve sosyal bir belediyecilik uyguluyor.

5 AYDA GÖSTERMEYE BAŞLADILAR

Ülkemizdeki ve Kocaeli’deki gündemi değiştirmek için bu boş işleri bırakın. Ülkemiz çok ciddi bir sıkıntılı süreçten geçiyor.  Kaybeden AKP’li belediyelerin her geçen gün açıkları daha çok ortaya çıkıyor. İstanbul, Ankara, İzmit ve aldığımız tüm belediyelerimiz bunu en iyi şekilde halka, sosyal belediyeciliğin nasıl olduğunu 5 ayda göstermeye başladılar. Bundan sonra halkın çıkarına olan daha büyük sürprizler de gelecek. Bizim belediyecilik anlayışımızın geçmişten örnekleri var. Bugün de İzmir, Eskişehir, İzmit ve benzeri belediyelerimizin dünyada konuşulan belediyeler olduğu unutulmamalıdır. Belediyecilik denilince akla sosyal belediyecilik anlayışı ve Cumhuriyet Halk Partisi gelir. Kocaeli'de de bu anlayışı İzmit belediye başkanımız Sayın Fatma Kaplan Hürriyet yapıyor. Şu konserde şu olmuş diyen anlayış önce kendilerine bakacaklar.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Aranan 12 FETÖ şüphelisi yakalandı

Aranan 12 FETÖ şüphelisi yakalandı