27 Kasım 2021 Cumartesi

DEVA Gölcük, ilçe binasına kavuştu

DEVA Gölcük, ilçe binasına kavuştu

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gölcük İlçe Başkanlığı binası açıldı. Açılışta konuşan DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç, “DEVA Partisi iktidar olacaktır” dedi

10 Ekim 2020 Cumartesi 17:38 Siyaset

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gölcük İlçe Başkanlığı binası açıldı. Açılışa DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç, DEVA Partisi Genel Merkez MYK Üyesi Ali Ufuk Yaşar, DEVA Partisi Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, CHP Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel, DEVA Partisi İlçe Başkanları ve partililer katıldı. Programda konuşan  DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç, “DEVA Partisi iktidar olacaktır. Tüm ilçe başkanlarımızı atadık. Dün itibariyle 7 ilçe yönetimi oluştu. Kongre takvimine de akabinde başlamış olduk. DEVA Partisi özveriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Yönetim kurulundan arkadaşlarımız çalışmalarını gerçekleştiriyorlar” dedi.

TÜRKİYE 1’DEN BÜYÜKTÜR

Açılışta konuşmasını sürdüren Koç, “1200 civarında gönüllü arkadaşımız değerlendirildi. İlçe yönetimlerinin oluşumunda ilçe başkanlarıyla birlikte il yöneticilerimiz yoğun mesai harcadı. Yönetimlerimize ciddi sayıda başvurular var. Ciddi talep var, ilk tüzük tadilatında yönetim üyesi sayıları artmalı. İlçe binamız hayırlı olsun. Burada demokrasiyi, özgürlüğü savunacağız. Bu kapı gençlerin kapısı olacak. Bu ülke birilerinin değil, hepimizin ülkesidir. Türkiye 1’den büyüktür arkadaşlar” dedi.

BURAYI BİLMEYEN YOK

Koç’un ardından konuşan DEVA Partisi Genel Merkez MYK Üyesi Ali Ufuk Yaşar, “Burada ciddi bir samimiyet var. 94 kurucu üyeden biriyim. Kongre safhalarına geçtik. Ayın 24’ünden sonra 4 ilçemizde de kongrelerimizi yapacağız. Sedat beyin emeğine sağlık. Kendisi bir ağabey olarak hareket etti. Burası Donanmamızın en kuvvetli olduğu yer. Gölcük dediğinizde burayı bilmeyen yoktur” dedi.

ENDİŞEMİZ YOK

“DEVA Partisi tabela partisi olacak dediler” diyerek sözlerine devam Yaşar, “74 ilde örgütlendi DEVA Partisi. Aralık başında 1’nci olağan genel kurulumuzu yapacağız. Bu lafla anlatılacak şey değil. Birçok insanın yüz yüze görüşemediği bir zamanda 7 ayda bu noktaya geldik. Bu aslında DEVA’ya olan ihtiyacı gösteriyor. Ben böyle bir samimiyeti hiçbir siyasi partide görmedim. Bizim en ufak bir endişemiz yok” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Güç birliği yaptılar

Güç birliği yaptılar