11 Ağustos 2020 Salı

DEVA İl Başkanı Adem Koç: İlk yapacağımız iş…

DEVA İl Başkanı Adem Koç: İlk yapacağımız iş…

Ali Babacan’ın genel başkanı olduğu DEVA Partisi’nin Kocaeli İl Başkanı olarak Adem Koç atandı. Koç gazetemize yaptığı açıklamada “Kurucu heyetimiz Kocaeli’ye, ülkemize, halkımıza hayırlı olsun” dedi

02 Temmuz 2020 Perşembe 19:58 Siyaset

Ali Babacan’ın genel başkanı olduğu DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı’nın kim olacağı oldukça merak ediliyordu. Bilindiği üzere DEVA Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Ali Ufuk Yaşar, il teşkilatının kurulması ve il başkan adaylarının belirlenmesi için yoğun bir şekilde çalışma yapmıştı. Bugün DEVA Partisi’nin kurucu il başkanı olarak Adem Koç atandı.

İLK YAPACAĞIMIZ İŞ

Şu saatlerde dönüş yolunda olan Adem Koç gazetemize yaptığı açıklamada, “Kurucu heyetimiz Kocaeli’ye, ülkemize, halkımıza hayırlı olsun. Amacımız Kocaeli’yi kavrayan bir yönetim kurulu oluşturmak. İlk yapacağımız iş Kocaeli’yi kavrayan bir il yönetimi oluşturmak. Bütün gayretimizle çalışmalara başlayacağız. Bu arada genel merkezimiz benimle birlikte kurucu ekibimizi de atadı. Zekeriya Özak, Adem Koç, Orhan Sarısüleyman, Av. Banu Bilgin ve Diş Hekimi Semih Taşseven arkadaşlarımız da kurucu ekibimizde bulunuyor” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İYİ Parti’de divan belli oldu

İYİ Parti’de divan belli oldu