24 Nisan 2019 Çarşamba

Dilovası İYİ Parti'de yeni gençlik kolları başkanı Yasin

Dilovası İYİ Parti'de yeni gençlik kolları başkanı Yasin

Dilovası İYİ Parti 2019 yerel seçimlerine hazırlanırken, bu süreçte kadrolarını da yenilemeye devam ediyor. İlçemin sevilen gençlerinden olan Ozan Yasin, Dilovası İYİ Parti'nin yeni gençlik kolları başkanı oldu.

08 Kasım 2018 Perşembe 10:05 Siyaset

Önceki gün İlçe toplantısında alınan kararla İlçe gençlik kollarına Ozan Yasin in ataması gerçekleştirildi. Konu İle ilgili görüşlerini paylaşan Dilovası İYİ parti ilçe başkanı Emin Yılmaz şu ifadelerde bulundu; Ozan ilçemizin sevilen ve sayılan gençlerinden, kendisinin Partimize de emeği çoktur, Ayrıca kurucu teşkilat yöneticilerinden biri olan Ozan kardeşimin bu görevi üstlenmesinden çok mutlu oldum, inanıyorum ki yerel seçimlerde gençlere düşen büyük sorumluluğu yerine layıkıyla getirecektir. 

HER PLATFORMDA DİLE GETİRMEK

Kısa bir açıklama yapan çiçeği burnundaki yeni Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yasin hedeflerinin ilçedeki gençlerin sorunlarını ve sıkıntılarını her platformda dile getirmek ve İYİ Parti iktidarında çok çalışarak sorunlara çözüm bulacaklarına dair inancından söz etti. Hedeflerinin 2019 yerel seçimleri kazanmak olduğunu söyleyen Başkan Ozan Yasin, hedefe gençler ile beraber yürüyeceklerini belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ölümlü kazanın 9 yıl sonrası yakalanan sürücü serbest!

Ölümlü kazanın 9 yıl sonrası yakalanan sürücü serbest!