24 Ekim 2019 Perşembe

Ellibeş, yine sürpriz yaptı

Ellibeş, yine sürpriz yaptı

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş,  her hafta ilçe toplantılarına katılarak, teşkilatla bir araya geliyor. Ellibeş, önceki gün Başiskele’deydi

04 Temmuz 2019 Perşembe 11:35 Siyaset

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, saha çalışmaları kapsamında her hafta bir ilçeyi ziyaret ediyor. Esnaf, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra, halk sohbetleriyle bölgedeki sorunları konuşuyor, talepleri dinliyor. Ellibeş’in haftalık bu programı dışında bir de teşkilat ziyaretleri oluyor. Her hafta salı günleri bir ilçenin yönetim kurulu toplantısına katılarak çalışmalar hakkında bilgi alıyor. Ellibeş’in sürpriz ziyaretleri İzmit ve Kartepe’yle başlamıştı. Bu hafta Başiskele’ye gitti.

HALKLA İÇ İÇE

Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral başkanlığında gerçekleşen ilçe yönetim kurulu toplantısına katılan Ellibeş, “Çok disiplinli çalışan, partisine ve davasına bağlı arkadaşlardan oluşan bir teşkilatımız var. Allah hepsinden razı olsun. Göreve geldiğimiz günden bu yana sahadayız. Hem halkımızla bir araya geliyoruz, hem de teşkilat çalışmalarımızı takip ediyoruz. Halkıyla iç içe olan bir partiyiz. Teşkilatımız da açıkçası çok canlı. Bu görüntü beni daha da heyecanlandırıyor, mutlu ediyor” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Aydemir’den Şayir’e: İnsanların aklıyla dalga geçmeyin

Aydemir’den Şayir’e: İnsanların aklıyla dalga geçmeyin