06 Haziran 2020 Cumartesi

Ergün Berdan Kartepe'ye aday adayı

Ergün Berdan Kartepe'ye aday adayı

Kartepe Belediye Başkanlığına aday adayı olan Sarımeşe eski Belediye Başkanı Ergün Berdan başvuru dosyasını teslim etti

11 Kasım 2018 Pazar 14:45 Siyaset

AK Parti’de yarın sona erecek olan aday adaylığı başvuru öncesinde Sarımeşe eski Belediye Başkanı Ergün Berdan bugün Kartepe İlçe Teşkilatı’na gelerek dosyasını komisyon başkanı Sadık Yılmaz’a teslim etti. Berdan’ın dosya teslim törenine Kartepe için rakipleri olan Şükrü Karabalık, Sevim Balaban, Orhan Sarısüleyman ve Zafer Arat destek olmak için hazır bulundu.

"ERDOĞAN'IN NEFERLERİ OLARAK"

Ergün Berdan yaptığı konuşmada, “Kutlu davanın yolcularıyız hepimiz. Geçmiş dönemde görev yapmış herkese teşekkür ediyorum. Bizler de önemli bir ecdadın torunlarıyız. Bizlere bu devleti emanet eden, kurulmasında emeği geçen bütün silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Bu ülke çok zorluklar içerisinde geçmiş, çok zorluklar içerisinde kurulmuş. Bu ecdada önemli bir katkı sağlayan sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın neferleri olarak yola çıkmış bulunmaktayız. Bu kutlu davaya destek veren diğer arkadaşlarımıza da partimize, Kartepe ilçesine ve ülkemize gösterecekleri hizmetlerden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

ERGÜN BERDAN KİMDİR?

1972 Sarımeşe doğumlu Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun oldu Yüksek lisansını ise Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde spor bilimi uzmanı olarak tamamladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Manga, bu akşam Hayal Kahvesi'nde

Manga, bu akşam Hayal Kahvesi'nde