01 Haziran 2020 Pazartesi

Eryılmaz’dan önerge teşekkürü

Eryılmaz’dan önerge teşekkürü

Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP eski Grup Sözcüsü ve Körfez Belediyesi’nin MHP’li eski Meclis Üyesi Vahit Eryılmaz, 11 Ekim 2018 tarihinde verdiği önergesini uygun bularak uygulamaya koyan Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

20 Temmuz 2019 Cumartesi 18:17 Siyaset

Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP eski Grup Sözcüsü ve Körfez Belediyesi’nin MHP’li eski Meclis Üyesi Vahit Eryılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclis toplantısında verdiği önergede, kentin en eski köprülerinden olan Yenidoğan Çetin Emeç Üst Geçidi basamaklarının zamanla aşındığını ve çürümeye başladığı hatırlatarak, yenilenmesi ve onarımı için çalışma yapılmasını istemişti. Eryılmaz, özellikle Ford Otosan okuluna giden öğrencilerin yoğun olarak kullandığı geçidin resimlerini de meclis sunup, bir an önce işlem yapılması gerektiğini vurgulamıştı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Bu önergenin işleme alınması ve onarımların başlaması üzerine belediye yetkililerine teşekkür eden Vahit Eryılmaz, “En kısa zamanda Kaşkaldere’de, İl Emniyet Müdürlüğü karşısında yer alan üst geçitte de benzeri onarımın yapılmasını bekliyoruz. Görev yaptığım süre içinde vatandaşların faydasına olan her konuda yönlendirici önergeler verdim. Bunların uygulanmasını görmek memnuniyet verici, amacımız yıkıcı değil yapıcı olmalı, bu görüşümüz aynen devam edecektir” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kaybolan çocuktan acı haber geldi

Kaybolan çocuktan acı haber geldi