26 Mayıs 2020 Salı

Eski bakandan Kocaman'a destek

Eski bakandan Kocaman'a destek

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ı ziyaret eden geçmiş dönem bakanlarından Kürşad Tüzmen, yeni görevinde başarı dileğinde bulundu

10 Nisan 2019 Çarşamba 10:31 Siyaset

59. ve 60. Hükümetlerde Dış Ticaret ve Gümrüklerden Sorumlu Devlet Bakanlığı görevinde bulunan Kürşad Tüzmen, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ı makamında ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.

TÜZMEN TEBRİK ETTİ

Hafta sonu Kartepe’ye gelen geçmiş dönem bakanlarından Tüzmen, Belediye Başkanı Kocaman’ı ziyaret ederek “31 Mart yerel seçimlerinde Kocaeli’de büyük bir başarıya imza atarak Belediye Başkanı seçilen Av.M.Mustafa Kocaman’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Önümüzdeki beş yılda Kartepe bulunduğu yerden daha ileriye gidecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

TEVAZU, GAYRET VE SAMİMİYET İLE

Yapılan ziyaret ve destek için geçmiş dönem bakanlarından Tüzmen’e teşekkür eden Başkan Kocaman, “Kartepe ilçemiz Kocaeli’nin en genç ilçesidir. İnşallah yeni dönemde de yatırımlarımız aralıksız devam edecektir. Kartepemiz turizmin önde gelen ilçeleri arasında hak ettiği yeri alacaktır. Bunun için de Kartepemizi hep birlikte en iyi noktalara taşımak için gece-gündüz demeden tevazu, gayret ve samimiyet ile çalışacağız. Sayın Bakanımız ziyaretiyle bizleri onure etmiştir. Sağ solsun, var olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

TÜBİTAK'ta 14 kişiye FETÖ gözaltısı

TÜBİTAK'ta 14 kişiye FETÖ gözaltısı