26 Mayıs 2020 Salı

Eski başkanlardan Kocaman’a destek

Eski başkanlardan Kocaman’a destek

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman’ı ziyaret eden Kartepe’nin geçmiş dönem belediye başkanları tebriklerini ileterek başarılar dilediler

08 Nisan 2019 Pazartesi 09:56 Siyaset

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman’ı ziyaret eden geçmiş dönem belde belediye başkanları tebriklerini ileterek başarılar dilediler. Belediye Başkanı Kocaman’ı makamında ziyaret eden eski başkanlardan Zafer Arat, Ergün Berdan, Habip Sarman, Mustafa Er, Osman Demiröz, Abdullah Sungur, Yusuf Akyıldız, Şaban Özer ve Ali Koç başarı dileklerini iletirken, her zaman desteğe hazır olduklarını belirttiler.

"GÜÇ VERDİ"

Geçmiş dönemlerde Kartepe'ye hizmet eden belediye başkanlarına teşekkür eden Kartepe Belediye Başkanı Av. Kocaman, “Kartepemiz on beldenin bir araya gelmesiyle oluştu. Belde zamanında birçok önemli hizmetlere imza atan değerli belediye başkanlarımızın bu ziyaretleri bizlere güç vermiştir. Sizler Kartepe’nin ilk kahramanlarısınız. Hizmetleriniz, emekleriniz asla unutulmaz. Allah hepinizden razı olsun, ayaklarınıza, gönüllerinize sağlık. Her zaman sizlerle istişare halinde olacağız. Kartepemize hep birlikte hizmet edeceğiz. Dualarınız ve destekleriniz bizim için çok önemlidir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

O belediyeden bazı okullara ücretsiz servis

O belediyeden bazı okullara ücretsiz servis