21 Ocak 2019 Pazartesi

Eski milletvekili helikopteriyle hava attı! Siz hangi ülkede yaşıyorsunuz?

Eski milletvekili helikopteriyle hava attı! Siz hangi ülkede yaşıyorsunuz?

MHP Kocaeli eski Milletvekili, şimdi İYİ Partili olan iş adamı Lütfü Türkkan'ın özel helikopteriyle Kandıra bölgesini gezip, “Kandıra’ya gidip mezgit yiyin” önerisinde bulunması oldukça garip karşılandı

19 Mart 2018 Pazartesi 00:49 Siyaset

MHP Kocaeli eski Milletvekili, şimdi İYİ Partili olan iş adamı Lütfü Türkkan özel helikopteriyle Kandıra bölgesini gezdi. Bölgede yaptığı ziyaretleri sosyal medya hesabından palaşan Türkkan, mezgit balığı yediği bir restoranın da adresini vererek vatandaşlara önerilerde bulundu. Halkın çoğunluğunun geçim sıkıntısı çektiği, değil Kandıra’ya gidip balık yemesi, tatil zamanlarında bile parasızlıktan evinde oturduğu bir ülkede eski bir milletvekilinin helikopteriyle gezilere çıkıp vatandaşa “Oraya, buraya gidip balık yiyin” demesi oldukça garip karşılandı.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

İşte Türkkan’ın o paylaşmı: “Dün Kandıra’ya gittik Türküm kızım ile. Türkiye’de sayısı bir elin parmaklarını bile geçmeyen manda çiftliklerinden birini ziyaret ettik. Müteşebbis Niyazi Yelkencioğlu Buffa markası ile muhteşem İtalyan peynir çeşitleri ile birlikte manda yoğurdu ve manda kaymağı üretiyor. Kendisini ve ailesini kutluyorum. Oradan da İstanbul’a en yakın muhteşem bir tatil beldesi olan Kerpe’ye geçtik. Karadeniz mezgiti hiç yediniz mi bilmem ama yolunuz bir gün düşerse eğer Kerpe’ye, eski sinema sanatçısı Sertan Acar’ın işletmecisi olduğu KerpeDiem’e mutlaka uğrayın derim.”

Ergün DEMİR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İki otomobil kavşakta kafa kafaya çarpıştı

İki otomobil kavşakta kafa kafaya çarpıştı