22 Mayıs 2019 Çarşamba

Faruk Bostan’dan Hürriyet ve Kaman’a pankartlı destek

Faruk Bostan’dan Hürriyet ve Kaman’a pankartlı destek

İş adamı Faruk Bostan, Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman’ın dev afişini kendi iş yerinin önüne astı

15 Mart 2019 Cuma 21:04 Siyaset

Kentimizin tanınmış isimlerinden iş adamı Faruk Bostan, Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman’ın dev afişini kendi iş yerinin önüne astı. Cefa Vinç'in sahibi Bostan hatırlanacağı üzere İYİ Parti tarafından İzmit Belediye Meclis üyesi adayı listesine önerilmiş ve CHP İzmit Belediye Meclis üyesi adayı listesinde yer bulmuştu.

ADAY OLMUŞTU

Fakat Faruk Bostan’ın meclis üyesi adaylığına iktidar partisi itiraz etmişti. Bu itiraz sonucu Bostan meclis üyesi adayı olamamıştı. Hatırlanacağı üzere Faruk Bostan, bir davadan 14 ay hapis cezası almış fakat bu konuyu bir üst mahkemeye taşımıştı. Mahkeme süreci ise henüz netleşmemişti.

HAKSIZLIĞA UĞRAMANIN
NE OLDUĞUNU İYİ BİLİRİM

Kandıra Sapağı bölgesindeki iş yerinin önünde kendi vinçlerinin arasına dev bir pankart asan Bostan, “Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde Fatma Kaplan Hürriyet’in afişini haksız bir şekilde iktidar partisi indirtmişti. Sayın Hürriyet ve Sayın Kaman’a her anlamda desteğimiz devam edecek. Biz her zaman haklı olanın yanındayız. Haksızlığa uğramanın ne olduğu en iyi bilen isimlerden birisiyim ben” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet: Kapılarımız tüm vatandaşlarımıza açık olacak

Hürriyet: Kapılarımız tüm vatandaşlarımıza açık olacak