28 Ekim 2020 Çarşamba

Gelecek Partisi A takımından, Kocaeli teşkilatına moral

Gelecek Partisi A takımından, Kocaeli teşkilatına moral

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu, yönetim kurulu ve genel başkan yardımcılarından oluşan heyet Kocaeli Teşkilatını ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı, Kocaeli teşkilatının son derece başarılı olduğunu, birçok ile de örnek gösterdiklerini söyledi. Genel merkez A takımının ziyareti ve yapılan toplantılar il yöneticilerine büyük moral verdi

23 Temmuz 2020 Perşembe 18:07 Siyaset

26. dönem İstanbul Milletvekili, Gelecek Partisi Kurucuları Kurulu Üyesi, İdari ve Mali İşler Başkanı Abdullah Başçı, yardımcısı Ayşe Övündür, politika izleme kurulu başkanı Prof. Dr. Salih Aynural, sivil toplum ve halkla ilişkiler başkan yardımcısı Ahmet Müfit Cengiz ve sosyal politikalar başkan yardımcısı Sevda Yılmaz, Kocaeli teşkilatını ziyaret ettiler. Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ve il yöneticileri tarafından ağırlanan heyet hep birlikte Kebapçı Selman’da öğle yemeği yedi. Sadece ülkemizi değil tüm dünyayı kasıp kavuran pandemi sürecinde teşkilatlanma konusunda ciddi mesafeler katedildiğini belirten Abdullah Başçı, “Sokağa çıkmanın bile mümkün olmadığı dönemde 65 ilde teşkilatlandık. Bu 65 il arasında Kocaeli’yi ayrı tutuyoruz. Ankara’dan takip edebildiğim kadarıyla çok başarılı oldunuz, örnek çalışmalara imza attınız. Her gittiğimiz şehirde sizleri örnek gösteriyoruz. Kurucular kurulu üyesi olan Ömer Faruk Başaran bey ile yerel yönetimler ve şehircilikten sorumlu genel başkan yardımcısı arkadaşım Doğan Demir’in uyumlu çalışmaları başarıyı da beraberinde getirdi. Pazar günü Ankara’da genel merkezimiz açılışı yapılacak. Türkiye’nin her köşesinde kongrelerimiz yapılıyor. Eylül ayı sonu gibi de olağan büyük kongremizi yapacağız” dedi.

KONGRE TARİHLERİ NETLEŞTİ

Gelecek Partisi'ni kuran 154 kişi arasında yer alan altı yöneticinin ziyareti partililere büyük moral verirken yaklaşık dört saat süren toplantı yapıldı. Gelecek Partisi'nin kuruluş gerekçeleri, genel başkan Prof. Ahmet Davutoğlu’na karşı yürütülen karalama kampanyaları, ülkede yaşanan sorunlar ve partinin çözüm konusunda ürettiği projeler ele alındı. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren il başkanı Ömer Faruk Başaran da, “12 ilçemizin 9’unda teşkilatlanmayı tamamladık. Kongrelerimizin startını bu pazar günü Gebze’den veriyoruz. Gölcük ilçe teşkilatımız 8 Ağustos’ta, Körfez ilçe teşkilatı da 16 Ağustos’ta kongresini yapıyor. İzmit ilçe teşkilatımızın kongre tarihi de az önce netleşti. Merkez ilçemiz de kongresini 14 Ağustos tarihinde yapacak. Bayramdan sonra da il kongresi için gün belirleriz. Muhtemelen eylül ayının ilk haftası olur. Kongrelerimiz bittikten sonra yeni oluşan yönetimlerimizle birlikte saha çalışmalarına ağırlık vereceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

4 aydır kayıp olan kızlarının dükkanlarını soyduğunu iddia ettiler

4 aydır kayıp olan kızlarının dükkanlarını soyduğunu iddia ettiler