16 Ocak 2021 Cumartesi

Gelecek Darıca’ya il yönetiminden övgüler

Gelecek Darıca’ya il yönetiminden övgüler

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, yardımcıları, danışmanları ve kurulu üyeleriyle birlikte Darıca İlçe Teşkilatının haftalık olağän toplantısına katıldı. İlçe başkanı Murat Sari’dan brifing alan başkan Başaran ve kurmayları büyük başarı kaydeden ilçe yönetimini tebrik ettiler

25 Kasım 2020 Çarşamba 20:57 Siyaset

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, başkan yardımcıları; Süleyman Aydınlık, Barış Bektaş, Abdulkadir Şeker, Orhan Çelikhası, Zeki Sari, Mehmet Fatih Şıkoğlu, Zeynep Subaşı, İl Sekreteri Özgür Güven, İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Yener Akdeniz, İl Gençlik Kolları Başkanı Sema Bozaba, Başkan Danışmanı Şeref Meydan ile birlikte Darıca ilçe teşkilatının haftalık olağän toplantısına katıldı. İlçe Başkanı Murat Sari, il yönetimine çalışmaları hakkında brifing verdi. Teşkilatlanma çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayarak,ve kongre süreçlerini tamamladıklarını belirten Murat Sari, “Üye kayıtlarımız devam ediyor. Sahaya indik. Esnaf ve hane ziyaretlerimiz devam ediyor. İl yönetimini yanımızda görmek bizlere moral veriyor. Heyecanımızı ve şevkimizi artırıyor” dedi.

"ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ"

Darıca teşkilatının gözbebekleri oduğunu vurgulayan başkan Ömer Faruk Başaran da, “Hem Darıca hem de Kocaeli genç, dinamik, tertemiz ve pırıl pırıl bir siyasetçi kazandı. Ben kendisinden çok umutluyum. Genç dediler, yapamaz dediler ama umduğumuzdan, beklediğimizden daha başarılı oldu. Kendisini kutluyorum. İl yönetimi olarak her zaman yanınızdayız. Rehavate kapılmak yok. Her geçen gün büyüyen Gelecek Partisi sizlerin sayesinde Darıca’da da halkımızın umudu olacaktır. Çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Üye kayıtlarına ağırlık verip, mahalle temsilcilikleri atamalarına da başlayalım” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Benzinin ardından bir zam da motorine

Benzinin ardından bir zam da motorine