21 Ekim 2020 Çarşamba

Gelecek Gölcük’e hemşehri morali

Gelecek Gölcük’e hemşehri morali

Gölcük Konyalılar ve Karamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nuri Akkol yöneticileriyle birlikte Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

24 Eylül 2020 Perşembe 11:12 Siyaset

Gelecek Partisi Gölcük İlçe teşkilatı Gölcük Konyalılar ve Karamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkan ve yöneticilerini ağırladı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan ilçe başkanı Kadriye Güner, “Kongre sürecimizde bizleri yalnız bırakmadınız. Desteğinizi hep yanımızda hissettik. Tüm hemşeri derneklerine eşit mesafedeyiz. Partimizi kurarken bir çok sivil toplum örgütüyle istişarelerde bulunduk.  Hz. Mevlana ne diyor ‘Aynı Dili Konuşanlar Değil Aynı Duyguları Paylaşanlar Anlaşabilir.’ Bizler sokaktaki, çarşıdaki, pazardaki esnafımızın, vatandaşlarımızın, kısaca Gölcüklü hemşerilerimizin duygularıyla hareket ediyoruz” dedi.

"KAPIMIZ HERKESE AÇIK"

Konyalılar ve Karamanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nuri Akkol da kongrelerinin hayırlı olmasını dileyerek, “Hz. Mevlana’nın sözü ile ‘Güzeli güzel yapan 'edep'tir, edep ise güzeli sevmeye sebeptir.’ Gelecek Partisi olarak yapılanma sürecinde bizlerin de kapısını çaldınız, istişarelerde bulunduk. Evet biz Konyalı ve Karamanlı hemşeri derneği olarak her siyasi partiye eşit mesafedeyiz. Kapımız Mevlana’nın kapısı, herkese açıktır. Kimseyi ötekileştirmeyiz, hor görmeyiz. Gölcük artık bizim yuvamız. İlçenin kalkınması için üzerimize düşen katkıyı fazlasıyla sunmaya hazırız” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Güney, ilk toplantısını yaptı

Güney, ilk toplantısını yaptı