16 Haziran 2021 Çarşamba

Gelecek Gölcük’e ilk ziyaret İYİ Parti'den

Gelecek Gölcük’e ilk ziyaret İYİ Parti'den

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner’i ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret aynı zamanda Gelecek Partisi Gölcük İlçe Teşkilatına yapılan ilk siyasi ziyaret olması nedeniyle oldukça anlamlıydı. Sıcak ortam ‘İşte demokrasinin güzelliği bu’ dedirtti

29 Temmuz 2020 Çarşamba 11:22 Siyaset

Teşkilatlanma ve kongre hazırlıkları nedeniyle oldukça hareketli günler geçiren Gelecek Partisi Gölcük İlçe Teşkilatı tatlı bir heyecan yaşadı. İyi Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı ile yönetim kurulu üyeleri, Merkez Mahallesi 19 Mayıs Caddesi’nde teşkilatlanan Gelecek Partisi Gölcük İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İl teşkilat başkanı Süleyman Aydınlık ile ilçe başkanı Kadriye Güner ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlanan İyi Partililer, hayırlı olsun dileklerini ilettiler. İyi Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı yaptığı açıklamada, “Kadriye hanım ve ekibinin ne tür zorluklarla karşılaştıklarını en iyi bizler biliriz. Olağanüstü koşullardan geçiyoruz. Pandemi süreci de zaten var olan sıkıntıları derinleştirdi. Büyük bir iş başardınız. Tebrik ediyoruz” dedi.

"ORTAK PAYDAMIZ GÖLCÜK"

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Gelecek Partisi İlçe Başkanı Kadriye Güner de, “Ziyaretiniz bizi fazlasıyla mutlu etti. Bu teşkilatımıza yapılan ilk siyasi ziyaret. Evet zor günlerden geçiyoruz. Yapılan baskılar, engellemeler bizleri biraz daha kamçıladı. Sokağa çıkmanın bile yasak olduğu bir süreçte burayı kiraladık, tefrişatı bitmek üzere. Yönetim kurulu oluştu, teşkilatımızı kurduk. 8 Ağustos tarihinde de ilk kongremizi yapacağız. Farklı siyasi partilerde olsak da ortak paydamız, Gölcük, ortak paydamız Türkiye” dedi. Gelecek Partisi Gölcük İlçe Teşkilatının 1. Olağan genel kurulu 8 Ağustos tarihinde yapılacak ve 20 yönetim kurulu üyesi ile 66 il kongre delegesi belirlenecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bayramda mezarlıklara ücretsiz ulaşım

Bayramda mezarlıklara ücretsiz ulaşım