20 Ocak 2021 Çarşamba

Gelecek Gölcük’te kadınlar ilk toplantısını yaptı

Gelecek Gölcük’te kadınlar ilk toplantısını yaptı

Gelecek Partisi Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak atanan Yelda Ateş ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya il kadın kolları başkanı Yeşim Yener Akdeniz de katıldı

08 Kasım 2020 Pazar 14:11 Siyaset

Bir süre önce Gelecek Partisi Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine atanan Yelda Ateş ilçe teşkilatında ilk toplantısını yaptı. İlçe başkanı Kadriye Güner ve il kadın kolları başkanı Yeşim Yener Akdeniz’in de katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Yelda Ateş, “Gelecek ailesi olarak ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Üye kayıtlarımız devam ediyor. Gençlerin çoğunluk da olması bizleri mutlu etti. İnşallah kadınlar olarak siyasete renk ve kalite anlam katacağız."

"ETKİN BİR ŞEKİLDE SAHADA OLACAĞIZ"

"Evet artık biz Gölcüklü kadınlar olarak ortak paydada buluşmalıyız. Kadınlara özgü hiçbir projenin olmadığı ilçemizde birçok ilçenin faaliyete geçirdiği fitnes, spor salonları, el sanat atölyeleri, sergi ve satış yerleri gibi sayabileceğim birçok hizmetten mahrum durumdayız. Evlerimize hapsedilmiş, sosyallikten yoksun bir ilçede yaşıyoruz” dedi. İl kadın kolları başkanı Yeşim Kader Akdeniz de yaptığı açıklamada, “Bu sıcak ortamı yaratan ilçe başkanımız ve kadın kolları başkanımıza teşekkür ediyorum. Tüm ilçelerde kadın kollarımızı tamamlayıp, etkin bir şekilde sahada olacağız. Her bakımdan zor bir dönemden geçiyoruz. Tüm olumsuzluklara rağmen Gölcük’te bu sıcak ortamı yaratan sizleri tebrik ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Belediyesi veterinerleri İBB ile ortak çalışıyor

İzmit Belediyesi veterinerleri İBB ile ortak çalışıyor