26 Eylül 2020 Cumartesi

Gelecek Körfez siyasete renk kattı

Gelecek Körfez siyasete renk kattı

1. Olağan genel kurulunu iki hafta önce gerçekleştiren Gelecek Partisi Körfez İlçe Teşkilatı, ziyaretleri ve aktiviteleriyle adından sıkça söz ettirmeye başladı

02 Eylül 2020 Çarşamba 18:45 Siyaset

İlçe kongresini tamamladıktan sonra sahaya inen Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanı Fırat Türker ve ekibi, ilçe siyasetine hem renk hem de hareket getirdi. Kongre sonrası ilçe siyasetinin yeni yüzlerinden CHP Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız ile yönetim kurulu üyeleri, Körfez Belediyesi'nin İYİ Partili Meclis Üyesi Enver Okan ayrı ayrı ziyaretlerde bulundu. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretler ‘İşte siyaset böyle olmalı’ dedirtti. CHP ve İYİ Partiden gerçekleşen ziyaretler Gelecek Partisi yönetiminin moralini yükseltirken, ilçe siyasetinde ses getirdi.

30 AĞUSTOS KUTLAMASI

Kutlanmasıyla ilgili kısıtlamalar getirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda tam kadro Atatürk anıtına çelenk sunup, saygı duruşunda bulunan Fırat Türker ile yönetimi daha sonra ilçenin sevilen simalarından Esentepe Mahallesi sakinlerinden Tüpraş emeklisi Sait Kaya’yı Petrol-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Nesimi Yetişoğlu ile birlikte ziyaret etti. Tedavi gören Sait Kaya’ya geçmiş olsun dileklerinde bulunan Türker ile Yetişoğlu aileye büyük moral verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Barışın ezgileri İzmit sokaklarında yankılandı

Barışın ezgileri İzmit sokaklarında yankılandı