20 Ocak 2021 Çarşamba

Gelecek Körfez, taşıyıcıları dinledi

Gelecek Körfez, taşıyıcıları dinledi

Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanı Fırat Türker, yöneticileriyle birlikte ilçede faaliyet gösteren iki ayrı taşıyıcılar kooperatifini ziyaret ederek sorunlarını dinledi

15 Aralık 2020 Salı 09:38 Siyaset

Gelecek Partisi Körfez İlçe Başkanı Fırat Türker; yönetim kurulu üyeleri,  ilçe gençlik kolları başkanı Serkan Meydan ve Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın danışmanı Şeref Meydan ile birlikte S.S.Yarımca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Veysel Şenol ile S.S. 75 Nolu Yarımca Kamyoncular ve Tırcılar Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ercan Ayvaz’ı ayrı ayrı ziyaret etti. Körfez ilçe gençlik kolları başkanı Serkan Meydan, başkan Ercan Ayvaz’a, ilçe teşkilat başkanı Fikret Bakır da Veysel Şenol’a çiçek takdiminde bulunurken, ziyaretler son derece samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşti.

VERGİSİZ AKARYAKIT

Kooperatif başkanları ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirirken, “Zaman zaman dile getirmiş olduğumuz sorunların Gelecek Partisi tarafından da gündeme getirilmesi memnuniyet verici. Bizlerin sorunlarına farklı kesimlerin hele hele muhalefet partisinin gündeme getiriyor olması önemli. Yapıcı ve olumlu bir muhalefet, çözüm odaklı muhalefet böyle olmalı. Bu bağlamda sizlere teşekkür ediyoruz” dediler. Taşıyıcılar ve şoför esnafının sorunları hakkında rapor hazırladıklarını belirten başkan Fırat Türker de, “İlk etapta sizlere vergisiz akaryakıt imkanı tanınmalı. Fahiş rakamlara ulaşan köprü ve otoyol ücretlerinde sizlere kolaylık sağlanmalı. Ziyaretlerle edinmiş olduğumuz bilgi ve verileri rapor haline dönüştüreceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Polis, yasaklara uymayanlara ceza yağdırdı!

Polis, yasaklara uymayanlara ceza yağdırdı!