21 Eylül 2020 Pazartesi

Gelecek Partisi Dilovası yönetimini oluşturdu

Gelecek Partisi Dilovası yönetimini oluşturdu

Bir süre önce Gelecek Partisi kurucu Dilovası İlçe Başkanlığı görevine atanan Fesih Telli, kısa sürede ilçe binasını tutup, yönetim kurulunu oluşturdu

10 Ağustos 2020 Pazartesi 10:20 Siyaset

Göreve atandıktan sonra Derince ilçe binasını tutup tefrişat işlerine başlayan Fesih Telli, 20 kişiden oluşan yönetim kurulunu da oluşturarak, hazırladıkları evrakları Kocaeli Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne teslim etti. Cumhuriyet Mahallesi, Bağdat Caddesi, üzerinde parti binasını tutan Fesih Telli başkanlığındaki ilçe yönetiminin evrakları; il teşkilat başkanı Süleyman Aydınlık tarafından Kocaeli Valiliği’ne verildi.

HER KESİMİ KUCAKLAYAN YÖNETİM

İlçe başkanı Telli yaptığı açıklamada, “İlçe binamızın tefrişatına başladık. Toplumun her kesimini kucaklayan bir yönetim oluşturduk. Saha çalışmalarımız başladı ve üye kayıtlarımız devam ediyor. Yönetim kurulu olarak görev dağılımı yapıp, en kısa sürede ilçe kongremizi yapacağız. Bizleri bu göreve layık gören başta sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu olmak üzere, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Doğan Demir ve İl Başkanımız Ömer Faruk Başaran’a teşekkür ediyoruz. Güvenlerini boşa çıkarmamak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.
 

DİLOVASI KURUCU İLÇE YÖNETİM KURULU

1. Fesih Telli
2. Adem Narin
3. Ahmet İşlican
4. Ahmet Karataş
5. Asım Şatır
6. Gökmen Karadağ
7. Hayrettin Keleş
8. İlhan Emre Aras
9. Kekeş Bulak
10. Kemal Oruç
11. Mehmet Sabe
12. Metin Telli
13. Muhammed Daşdemir
14. Murat Polat
15. Murat İşlican
16. Mustafa Ak
17. Nimet Şahin
18. Ömer Oğuz
19. Rukiye Kocabay
20. Yunus Yılmaz

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sosyal destek alanlara indirimli su

Sosyal destek alanlara indirimli su