29 Ekim 2020 Perşembe

Gelecek Partisi Gebze kahvaltıda buluştu

Gelecek Partisi Gebze kahvaltıda buluştu

Gelecek Partisi Kocaeli Teşkilatının adeta lokomotifi olan Gebze İlçe Teşkilatı kahvaltıda bir araya geldi. Kongrenin yapılacağı salonda aileleriyle birlikte kahvaltı yapan partililer birlik ve beraberlik mesajı verdiler

19 Temmuz 2020 Pazar 16:05 Siyaset

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu’nun ev sahipliği yaptığı kahvaltıya il başkanı Ömer Faruk Başaran, Parti içi eğitim başkanı Yunus Küçükpolat, il yönetim kurulu üyesi Fethi Özlü, Gebze İlçe Teşkilatının kurucu yönetim kurulu ile kongre delegeleri katıldı. 26 Temmuz Pazar günü kongrenin yapılacağı Gebze Hacı Halil Mahallesi, İsmetpaşa Caddesi, Hüseyin Demir İş Merkezi’deki Garden Park’da düzenlenen kahvaltıda bir konuşma yapan ilçe başkanı Müslüm Osmanoğlu, “Partimizin kuruluş aşamasında bizimle yola çıkan ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir hafta sonraki kongremizde aramıza yeni yol arkadaşları katılacak. Gebze’de artık Gelecek Partisi var. Bu böyle biline” dedi.

KOCAELİ'NİN LOKOMOTİFİ

Son günlerde sürekli sahada olan ve her an seçim olacakmış gibi çalışan İl Başkanı Ömer Faruk Başaran da yaptığı konuşmada, “Gebze teşkilatımız bayrağı eline aldı adeta Kocaeli’nin lokomotifi oldu. İlk kongre burada. Başkan ve yöneticilere teşekkür ediyorum. Gelecek hep birlikte güzel gelecek” dedi. Samimi ve sıcak bir ortamda kahvaltı yapan partililer, tam anlamıyla birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sedaş uyardı: Kocaeli'nin 5 ilçesi elektriksiz kalacak

Sedaş uyardı: Kocaeli'nin 5 ilçesi elektriksiz kalacak