02 Haziran 2020 Salı

Genel başkan yardımcısından Hürriyet’e övgü

Genel başkan yardımcısından Hürriyet’e övgü

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e tebrik ziyaretinde bulundu

10 Mayıs 2019 Cuma 16:32 Siyaset

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’u makamında misafir etti. Torun’un ziyaretinden büyük onur duyduğunu belirten Başkan Hürriyet, misafiriyle yakından ilgilendi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "İzmit Belediye Başkan adayı olduğunuzda kazanacağınızdan çok emindik, güvendik, inandık. Sizler de bizi mahcup etmediniz. Onurumuzsunuz” şeklinde konuştu.

ÖRNEK BELEDİYECİLİK GÖSTERECEĞİZ

Konuğunu Belsa’nın girişinde karşılayan ve ziyaretin kendisine ayrı bir güç enerji verdiğini belirten İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Genel Başkan Yardımcıma ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. En başından beri müthiş bir destek ve inançla arkamda durdular. Desteklerini her platformda esirgemediler. Bana her zaman destek olan tüm genel merkez yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Onların yüzünü kara çıkarmadığım için mutluyum. Bundan sonra da halkçı belediyecilik, sosyal demokrat anlayışıyla CHP adına da örnek belediyecilik göstermek istiyorum” dedi.

KAZANACAĞINIZA İNANCIMIZ SONSUZDU

Hürriyetin adaylığının açıklandığı andan itibaren başaracağına gönülden inandıklarını belirten CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da, "İzmit Belediye Başkan adayı olduğunuzda kazanacağınızdan çok emindik, güvendik, inandık. Sizler de bizi mahcup etmediniz. Onurumuzsunuz, iyi ki varsınız. Biz de üzerimize düşen her konuda yanınızdayız. İzmit’te her şey çok güzel olacak. Yolunuz açık olsun, başarılar diliyorum. Burada yapacağınız güzel hizmetler sadece İzmit halkını değil tüm Kocaeli halkını memnun edecek” diyerek görevinde başarılar diledi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Türkkan, Manavlarla buluştu

Türkkan, Manavlarla buluştu