21 Mayıs 2019 Salı

Gökçe, yoğun tempoyla çalışmalarını sürdürüyor

Gökçe, yoğun tempoyla çalışmalarını sürdürüyor

Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, esnaf ziyaretlerine Denizciler Caddesi ile devam etti. 60 Evler'de Artvinliler ile bir araya gelen Gökçe, "Tüm projelerimizi ilkelerimiz doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Bunun dışına çıkarsak o proje başarılı olamaz" dedi

13 Mart 2019 Çarşamba 15:34 Siyaset

Millet İttifakı'nın CHP'li Derince Belediye Başkan Adayı Av. Sertif Gökçe, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Haftasonu aday ve proje tanıtım toplantısını yoğun bir katılım ve ilgiyle gerçekleştiren Gökçe, temposunu düşürmeden çalışmalarına devam ediyor. Denizciler Caddesi'nde esnaf ziyaretlerini meclis üyesi adaylarıyla birlikte sürdüren Gökçe, Yavuz Sultan Mahallesi'nde Artvinliler Lokali'nde de projelerini anlattı. Denizciler Caddesi'nde esnaf ziyaretleriyle bölge sorunlarını dinleyen ve projelerini anlatan Gökçe, ilgi ve sorularla karşılandı.

"VAKİT KAYBETMEYECEĞİZ"

Esnaf ve bölge sakinlerinin sorularını içtenlikle cevaplayan Gökçe, Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu durum sonucunda küçük veya büyük ölçekteki her esnafın etkilendiğini belirtti. Bu durumun sosyal yaşantıya da aksettiğini belirten Gökçe, "Derince'ye yapılacak küçük dokunuşlarla ilçeye hareket katabiliriz. Elbette her şey bir anda düzelmez ama biz sorunların çözümlerini biliyoruz, göreve geldiğimiz gün hiç vakit kaybetmeden bunları hayata geçirmek için işe koyulacağız.5 yıl sonra hedefimiz olan yaşanabilir bir Derince'yi inşa etmiş olacağız" dedi.

HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET

60 Evler bölgesinde Artvinliler Lokali'nde de toplantıya katılan Gökçe, özellikle bölgedeki sorunlar ve yönetim anlayışlarına yönelik açıklamalar yaptı, projelerini anlattı. Toplumda her kesime, her mahalleye eşit hizmet gitmesinin belediyelerin en asli görevi olduğunu söyleyen Gökçe, "Bizim her projemiz ilkelerimiz doğrultusunda yapılacak. Bunların dışına çıkarsak zaten ne o proje başarılı olur ne de amacına ulaşır. Hizmetlerimiz tüm mahallelerde eşit olacağı gibi, özellikle kadın, çocuk, yaşlı ve engelli kardeşlerimize yönelik de sosyal yaşam içerisinde birçok projeyi hayata geçireceğiz" dedi. Program her bir meclis üyesi adayı da söz alarak Derince'de gerçekleştirecekleri projelerle ilçenin köy kent görünümünde kurtulacağını belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Meclis üyesi adayları proje toplantısına davet etti

Meclis üyesi adayları proje toplantısına davet etti