20 Ağustos 2019 Salı

Gönül: Hem hizmetler hem de gönüller yapacağız

Gönül: Hem hizmetler hem de gönüller yapacağız

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Kuruçeşmeliler ile kahvaltı sofrasında buluştu

10 Şubat 2019 Pazar 15:55 Siyaset

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Kuruçeşmeliler Derneği Başkanı Ramazan Gür ve üyeleri ile kahvaltı sofrasında buluştu. Dernek binasında gerçekleşen programa başkan adayı Gönül’e AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve MHP eski Milletvekili Kemal Köse eşlik etti. Kuruçeşmelilerin dilek ve isteklerinin konuşulduğu programda değerlendirmelerde bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Hem hizmet yapacağız hem de gönüller yapacağız” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI MİLLET SEVDASININ MARKASIDIR

Kahvaltı programında konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Bizler bunca yıldır hiçbir zaman milletimizden ayrı düşmedik, fikirlerimiz ve istikametimiz milletimizle hep aynı oldu, her zaman milletimize inandık ve Millet sevdasının markası olan cumhur ittifakı ile yola çıktık. Her adımını vatanın ve milletin bekası için atanlar,  şimdi olduğu gibi hep aynı safta oldular. Bizler tevazu samimiyet ve gayret ile gönüllere gireceğiz dedik. Çünkü gönüllere ulaşmayan hiçbir yol bizi istediğimiz yere götürmez. Hem hizmet yapacağız hem de gönüller yapacağız. Katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışıyla İzmit’i hep birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

BİZZAT KENDİM KONTROL EDECEĞİM

Açıklamalarına devam eden Gönül, “Her bir sokağın farklı bir hikayesi var. Bizler o hikayeleri koruyarak yeni başarı hikayeleri yazacağız. Bir iş yaparken, önceliğimiz insan olacak. Her bir projeyi bizzat kendim kontrol edeceğim. Rotamız milletimizin rotasıdır. Bu anlayışla birlikte yürüyerek yolumuza devam ediyoruz. Gece gündüz millet sevdasıyla çalışıyoruz. Kocaeli’nde yeni bir sayfa açıldı. Bu sayfayı hep birlikte doldurarak güzel hizmetler yapacağız” ifadelerini kullandı.

ADAYIMIZ CUMHUR İTTİFAKININ BİZLERE EMANETİDİR

Başkan adayı Gönül’ün ardından açıklamalarda bulunan MHP’li eski vekil Kemal Köse, “Büyük bir seçimi hep birlikte yaşayacağız. Önümüzdeki seçim sürecinin demokratik bir yarış olmasını diliyorum. Kararı milletimiz verecektir. Bizler cumhur ittifakı olarak Sibel Gönül’ün arkasındayız. Cumhur ittifakının adayları Milliyetçi Hareket Partisi’nin de adayları. Sibel Hanım, hem İzmitimizin çocuğu hem de sayın cumhurbaşkanımız ve liderimiz Devlet Bahçeli’nin bizlere emanetidir” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

MENEKŞE

12 Şubat 2019 Salı 14:19

SAYIN GÖNÜL ELEŞTİRİLERİ HAK ETMİYOR ÇÜNKİ GERÇEK DEĞİL ARKASINDA İZMİTTİN KADINLARI VAR KİMSENİN FARKINA VARMADIĞI GURUPLAR SAYIN GÖNÜL İÇİN ÇALIŞIYOR YOLU AÇIK OLSUN

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tutuklanan mahkum adliyede ikinci kattan atladı

Tutuklanan mahkum adliyede ikinci kattan atladı