30 Ekim 2020 Cuma

Güney, ilk toplantısını yaptı

Güney, ilk toplantısını yaptı

Geçtiğimiz gün gerçekleşen İzmit ilçe kongresinde yönetime seçilen üyeler ile bir araya gelen AK Parti İzmit ilçe başkanı Av. Ali Güney, ilk toplantısını gerçekleştirdi

24 Eylül 2020 Perşembe 11:14 Siyaset

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen kongrede yönetiminin 3/2’sini değiştirerek yeniden göreve seçilen Başkan Av. Ali Güney, yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. AK Parti İl Başkanlığında gerçekleşen toplantıya tüm yöneticiler eksiksiz katılım sağladı. Gerçekleşen toplantıda yöneticiler birbirlerini yakından tanıma fırsatı buldu.

"HASBİ OLMA ZAMANI"

Gerçekleşen toplantıda konuşan Güney, "Kongremizi büyük bir heyecan ile gerçekleştirdik. Yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarıma hayırlı olsun Rabbim utandırmasın. Yolumuz uzun. AK Parti'de hizmet etmek, samimiyet ister, içten hesapsız sevgi ister, hoşgörü ister. Hasbi olmak, niyetlerimizin iyilik, doğruluk ve güzellikler üzerine oturtulması demektir. İzmit için kaliteli bir siyaset ortamı oluşturmak bizim görevimiz. Bu duygu düşüncelerle her an sahada olacak ve her vatandaşımıza ulaşacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın omuzlarındaki yükü bir nebzede olsa hafifletir düşüncesiyle samimi ve gayretli bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. AK Parti teşkilatları enerjisi yüksek yorulmak nedir bilmeden çalışan teşkilatlar dır. Yönetimimizin 3/2’sini yeniledik. Enerjimize enerji kattık, yeni yüzler ile kanımızı tazeledik. Kaybedecek vaktimiz yok. Çalışmalarımıza kaldığı yerden hız vererek devam edeceğiz. Kongre sonrası gerçekleştirdiğimiz ilk toplantımızda aldığımız ve alacağımız kararların hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gelecek Derince sahaya inmeye hazır

Gelecek Derince sahaya inmeye hazır