24 Kasım 2020 Salı

Güney: İzmit’te yeniden destanlar yazmaya devam edeceğiz

Güney: İzmit’te yeniden destanlar yazmaya devam edeceğiz

AK Parti İzmit İlçe teşkilatlarında uzun yıllar görev yapan geçmiş dönem gençlik kolları başkanları ve yöneticileri İlçe Başkanı Av. Ali Güney'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

21 Ekim 2020 Çarşamba 12:01 Siyaset

AK Parti'nin kuruluşundan bu yana gençlik kollarında görev alan ve özverili çalışmalarıyla partide büyük emek sarfeden önceki dönem gençlik kolları başkanları ve yöneticileri Başkan Güney’e destek için İzmit İlçe binasına çıkarma yaptı. Geçmiş dönem gençlik kolları başkanları Murat Ergelen, Muharrem Tutuş, Enes Akbal ve Gürkan Atalı’nın da yer aldığı ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirildi. Hem birbirleriyle hasret gideren gençler eski günleri yad etti. Başkan Güney'e görevinde başarılar dileyen gençler, her zaman olduğu gibi göreve hazır olduklarını ifade etti.

BÜYÜK GÜÇ

AK Parti'de gençlik kollarının partinin lokomotifi konumunda olduğunu ifade ederek gençlerin teşkilatlardaki önemine vurgu yapan Başkan Güney, "Partimizin kuruluşundan bu yana hiç bir zaman geride durmadan, özveriyle emek veren tüm genç kardeşlerimize gönülden teşekkür ediyorum. Şahsıma yapılan ziyaretler içerisinde beni en çok heyecanlandıran siz değerli kardeşlerimle bir araya gelmek oldu. Buradan sizlere baktığımda, İzmit’in her sokağında, mahallesinde, caddesinde omuz omuza verdiğimiz mücadele dolu günler aklıma geliyor. Uykusuz kaldığımız aynı ekmeği bölüştüğümüz o güzel anılar aklıma geliyor. Bugün İzmit İlçe Başkanı olarak bizlere nasip olan bu makamda sizlerin desteğini yanımda hissetmek, bitmek tükenmek bilmeyen enerjinizle, hizmet etme aşkınızla yanımızda olduğunuzu görmek benim için büyük bir güçtür.

VEFA HER ZAMAN ÖN PLANDADIR

Sizlerle birlikte aynı davanın, aynı partinin, aynı liderin önderliğindeki ekibin parçası olmaktan da onur duyuyoruz. AK Parti’de Gençlik Kolları çok özel ve farklı bir yapılanmadır. Diğer siyasi partilerin gençlik kollarına bakıldığında bu fark dikkat çekmektedir. Teşkilatlarımızda her zaman vefa ön plandadır. Gençlik kollarında omuz omuza verdiğimiz mücadelelerden sonra sizin bir kardeşiniz İlçe Başkanı olarak karşınızdayım. Teşkilatımız gençlere her zaman değer verdi vermeye de devam ediyor. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlerin desteğiyle partimizin başarı çıtasını hizmet çıtasını yükselmeye devam edeceğiz.Ziyeretleriyle bizleri onurlandıran İlçe Gençlik Kolları başkanlığı yapmış değerli arkadaşlarıma ve sizlere ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde İzmit’te yeniden destanlar yazmaya devam edeceğiz. İzmitlileri özlediği hizmet dolu günlere kavuşturacağız." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Muhtarlara nazar boncuğu

Muhtarlara nazar boncuğu