20 Ekim 2020 Salı

Güzel Parti'den Anıtkabir ziyareti

Güzel Parti'den Anıtkabir ziyareti

İlimiz merkezli kurulan Güzel Parti, Genel Başkan Hüseyin Akbulut ve kurucu üyeleriyle birlikte Anıtkabir’deydi. Parti üyeleri, Atatürk’ün mozolesine çiçek bırakarak kendisine ve ilkelerine olan bağlılıklarını dile getirdi

23 Ağustos 2020 Pazar 14:35 Siyaset

Şehrimizde geniş bir kesim tarafından tanınan Hüseyin Akbulut öncülüğünde kurulan Güzel Parti, geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Hüseyin Akbulut ve kurucu yönetimiyle birlikte Ankara’daydı. Başkentte bir dizi temaslarda bulunan parti üyeleri, Anıtkabir’e giderek Ata’nın huzuruna çıktı. Parti üyeleri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çiçek takdim ederek kendisine ve ilkelerine olan bağlılıklarını yineledi. Tören sonrasında kısa bir açıklama yapan Güzel Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut, kurdukları partinin Atatürk ilkelerinden hiçbir zaman sapmayacağını dile getirdi.

ANITKABİR ÖZEL DEFTERİNİ İMZALADI

Atatürk’ün mozolesine çiçek bıraktıktan sonra Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan Güzel Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut deftere, “Bizlere emanet ettiğiniz vatanımızı ve Cumhuriyetimizi korumak için ve bu bağlamda geçte olsa kurduğumuz Güzel Parti olarak vatanımızda yaşayan insanları ayrıştırmadan, ötekileştirmeden din, dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin insanların refah seviyelerini yükseltmek adına çalışacağımıza huzurunda söz veriyoruz. Ruhun şad olsun” şeklinde not düştü. Partililer, çekilen hatıra fotoğrafın ardından Anıtkabir ve Ankara’dan ayrılarak ilimize dönüş yaptı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kayıp köpek tabancayla vurulmuş halde bulundu!

Kayıp köpek tabancayla vurulmuş halde bulundu!