27 Şubat 2021 Cumartesi

Halkı kuru ekmeğe muhtaç edenler keyif gecesi yapıyor!

Halkı kuru ekmeğe muhtaç edenler keyif gecesi yapıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Irak Başbakanı Mustafa el-Kazımi  için Saray'da verdiği sazlı sözlü yemeğin görüntülerine tepki gösteren CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, “Halkı kuru ekmeğe muhtaç eden sarı çizmeli mehmet ağaların sarayda bir sıradan bir keyif gecesi... Salgın varmış, esnaf kepenk kapatmış, işsizlik artmış, vatandaş intihar etmiş, borç ödeyememiş hak getire” dedi

19 Aralık 2020 Cumartesi 23:31 Siyaset

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Irak Başbakanı Mustafa el-Kazımi ve beraberindeki heyet için Saray'da verdiği sazlı sözlü yemeğin görüntüleri ortaya çıktı. Yemekte Irak'tan özel olarak getirildiği iddia edilen müzik grubu ve şarkıcı Arapça ezgiler eşliğinde katılımcılara konser veriyor.

PANDEMİ UNUTULDU

Görüntülerde pandemi olmasına karşın, davetlilerin oturduğu koltuklar arasında boşluk bırakılmaması da dikkatlerden kaçmadı. Yemek görüntüleri Irak heyetinden bir kişinin cep telefonuyla çekip yayınladığı anlaşıldı. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler bazı kesimlerin tepkisini çekti.

KURU EKMEĞE MUHTAÇ EDENLER

Bu görüntüye tepki verenlerden birisi de CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı oldu. Twitterdan görüntüyü paylaşan Başkan Yıldızlı, “Halkı kuru ekmeğe muhtaç eden sarı çizmeli mehmet ağaların sarayda bir sıradan bir keyif gecesi... Salgın varmış, esnaf kepenk kapatmış, işsizlik artmış, vatandaş intihar etmiş, borç ödeyememiş hak getire...” yazdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

 Gölcük Müftüsü Öztel koronavirüse yenik düştü

Gölcük Müftüsü Öztel koronavirüse yenik düştü