24 Nisan 2019 Çarşamba

Hatipoğlu'ndan kalabalık aday adaylığı açıklaması

Hatipoğlu'ndan kalabalık aday adaylığı açıklaması

MHP Körfez’in Belediye başkan aday adayı Azmi Cihat Hatipoğlu dosyasını İlçe Başkanı Zeki Gürsu’ya caddeyi dolduran kalabalık katılımla verdi. Özellikle Dadaşların yoğun katılımı ile gerçekleşen başvuru sonrasında açıklama yapan Azmi Cihat Hatipoğlu, hizmet azmi ile dolu olarak sahaya çıkacaklarını söyledi

07 Kasım 2018 Çarşamba 10:11 Siyaset

Azmi Cihat Hatipoğlu’nun adaylık açıklaması sırasında Erzurum Derneklerinin başkanları ve yöneticileri ile Erzurumlu iş adamlarının da yer aldığı yaklaşık 500 kişilik gurup Tuğrul Caddesi’ni doldurdu. Azmi Cihat Hatipoğlu için çalışacaklarını belirten kalabalık, seçimlerde canla başla çalışacaklarını söylediler. Açıklamada, belediye meclis üyeleri Vahit Eryılmaz, Mehmet Gümüş ve Eyüp Öztürk te yer aldı. Tütünçiftlik Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi’nde, parti ilçe merkezinin önünde gerçekleşen destek gösterisi ile Azmi Cihat Hatipoğlu adeta gövde gösterisi yaptı. MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Belediye Başkan adayı ve meclis üyesi adayları ile ilçede parmakla gösterilen bir listeye sahip olacaklarını, seçimi kazanarak Körfez’de 1999 ruhunu yeniden yaşatacaklarını ifade etti. Zeki Gürsu, Körfez halkına hizmet vermek amacıyla göreve talip olduklarını söyleyen Gürsu, Azmi Cihat Hatipoğlu’nun herkesin oyuna talip olduğunu belirtti.

ŞEFFAF VE ADİL

Daha sonra açıklamasını yapan Azmi Cihat Hatipoğlu, ilçenin kaderini değiştirecek projelerinin olduğunu ve bunları önümüzdeki günlerde sırayla açıklayacağını söyledi. Hatipoğlu, seçildikleri taktirde belediyenin kaynaklarını en iyi şekilde ve yalnızca hizmet için kullanacaklarını belirterek, “Yolsuzluğa, şaibeye izin vermeyeceğiz. İlçenin ihtiyaçlarını biliyoruz, Körfez’in her sokağına gireceğiz. Her mahallemizin sorunları var, bunların başında da ara sokaklara yapılan kamyon ve tır parkları yer alıyor. Yapılan her çalışma şeffaf ve adil olacak, sosyal projelerimiz gerçekleşecek. İlçenin yolları tertemiz olduğu zaman tüm vatandaşlar eşit hizmet almış olacak. Her şeyi net ve açık olarak Körfez için yapmaya azmimiz var, ben de diyorum ki sizlerin de bir azmi var, o da burada. Herkes azmine sahip çıksın” dedi. Konuşmalardan sonra Azmi Cihat Hatipoğlu eşi ile birlikte başvuru dosyasını İlçe Başkanı Zeki Gürsu’ya teslim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Büyükşehir’de anlaşma sağlandı!

Büyükşehir’de anlaşma sağlandı!