19 Haziran 2019 Çarşamba

Herkes gitti o kaldı

Herkes gitti o kaldı

İsmi hiçbir olumsuzlukla anılmayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın yeniden başkan adayı yapılması ilçede büyük sevinç yarattı

12 Ocak 2019 Cumartesi 16:14 Siyaset

AK Parti’de ilçe belediye başkanları aday listesi kesinleştikten sonra yaşanan büyük değişim hem partide hem de kamuoyunda şok etkisi yarattı. Daha önce yayınlanan tahmini listelerde de değişimin büyük olacağı düşünülüyordu. Ancak bu kadar büyük olacağı tahmin edilemiyordu. Listeler açıklandıktan sonra Kocaeli’de Büyükşehir ile birlikte mevcut 13 belediye başkanından sadece Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım yerini korudu. Karamürsellilerin sevdiği isim olan ve hakkında hiçbir olumsuz iddia bulunmayan Yıldırım’ın yeniden aday gösterilmesi kimseyi şaşırtmadı.

İSMAİL YILDIRIM KİMDİR?

1973 yılında Karamürsel’de doğan Yıldırım, 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. 1997 yılında Oxford House College’de yabancı dil eğitimi alan Yıldırım, ülkenin önemli firmalarında profesyonel iş yaşamı oldu. 2004 yılında DP’den Karamürsel Belediye Başkanlığına seçilen Yıldırım, 2010 yılında AK Parti’ye geçen Yıldırım, 2 dönemdir de AK Parti’den belediye başkanlığı görevini üstleniyor. Yıldırım evli ve 2 çocuk babası. Yıldırım, Karamürsel Belediye Başkan Adayı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Aday demiyorum belediye başkanı diyorum

Aday demiyorum belediye başkanı diyorum