27 Şubat 2020 Perşembe

Hürriyet halkın yanında: Kararınızın arkasındayım

Hürriyet halkın yanında:  Kararınızın arkasındayım

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Plajyolu bölgesinde liman yapılmasını istemeyen vatandaşlara destek verdi. Başkan Hürriyet, “Hepimiz ölümlüyüz bu toprağı çocuklarımıza bırakacağız. Nasıl bir su nasıl bir toprak bırakacağız, bunlar bizim elimizde. Elimden geleni İzmit Belediye Başkanı olarak yapacağım” dedi

11 Şubat 2020 Salı 23:11 Siyaset

KORTAŞ Liman Hizmetleri A.Ş. adlı firma tarafından Plajyolu bölgesinde yapılması planlanan iskele ve dolum tesisine karşı bölge sakinleri ayaklandı. Bu akşam gerçekleştirilen basın toplantısını çok sayıda vatandaş katıldı. Toplantıya İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de katılarak, vatandaşların yanında olduğunu söyledi. Toplantıda söz alan Başkan Hürriyet şunları söyledi: “Konuyla ilgili muhtarlarım ‘Biz böyle bir toplantı düzenleyeceğiz’ dediklerinde halkımız ne isterse orda olacağız dedik. Biz her zaman halkımızın yanında yer alacağız dedik. Ben mühendis değilim ama aramızda donanımlı arkadaşlarımız var. Onların yönlendirmesiyle halkımız ne karar alırsa onun yanında olacağız.

KARARINIZIN ARKASINDAYIM

Bakın en güzel örneğini Durhasan’da gördük. Sandık koydular demokrasi seçimi yaptılar yüzde 99’a yakın o referandumdan istemiyoruz oyu çıktı. Biz de tutanağı Büyükşehir’e verdik ‘Bakın istemiyoruz çıktı sandıktan’ dedik. Hepimiz ölümlüyüz bu toprağı çocuklarımıza bırakacağız. Nasıl bir su nasıl bir toprak bırakacağız, bunlar bizim elimizde. Her zaman kararınızın arkasındayım. Kimle görüşülmesi gerekiyorsa görüşmeleri sağlamak için elimden geleni İzmit Belediye Başkanı olarak yapacağım. Mücadelenizi kutluyorum, hepinizi saygıyla kutluyorum.”

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bilal Acar: İstifa haberim hayal ürünü

Bilal Acar: İstifa haberim hayal ürünü