11 Aralık 2019 Çarşamba

Hürriyet ve Büyükakın'dan hizmet için birliktelik sözü

Hürriyet ve Büyükakın'dan hizmet için birliktelik sözü

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, bu kez İzmit Belediyesinde bir araya geldi. İki başkan hizmet için birliktelik sözü verdi

02 Ağustos 2019 Cuma 16:41 Siyaset

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, bugün İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'i makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Hürriyet ve CHP'li meclis üyeleri, Büyükakın'ı ziyaret etmişti. Büyükakın da bu ziyaretle iade-i ziyarette bulunmuş oldu.

HİZMET İÇİN

Hürriyet, Büyükakın'ı belediye binasının kapısında karşıladı. Büyükakın'a, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit Belediye Meclis Grup Başkanvekili Mustafa Soydaşdabaş eşlik etti. Büyükakın, "Şehrimize milletimize güzel hizmetler vermesini dilemek istedik. Biz seçilen belediye başkanı olarak hayırlı hizmetler diliyoruz. Hizmet için birlikte her yere gideriz" dedi.

BİR ADIM GELENE ON ADIM GİDERİM

Hürriyet ise ziyarette, "Sayın başkana ve değerli heyetine teşekkür ediyoruz. Onur duyduk. İnşallah el birliği ile tüm Kocaeli'ye hizmet etmek nasip olur. Seçimler bitti. Birlikte proje üretebilmek önemli. Bana bir adım gelene ben 10 adım koşarım. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. En uygun zamanda başkanımla Yürüyüş Yolu'nda yürüyeceğiz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Belediyesi'nden hayvan pazarına ücretsiz ulaşım

İzmit Belediyesi'nden hayvan pazarına ücretsiz ulaşım