22 Ocak 2019 Salı

İl başkanları Yürüyüş Yolu'nda Erdoğan broşürü dağıttı

İl başkanları Yürüyüş Yolu'nda Erdoğan broşürü dağıttı

İl başkanları, Fevziye Camii karşısı İzmit Yürüyüş Yolu’nda 24 Haziran Hareketi kapsamında vatandaşlara broşür dağıttı

15 Mayıs 2018 Salı 13:21 Siyaset

‘Türkiye İçin Seninleyiz Erdoğan’ sloganıyla yola çıkan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, kendi partilelerinin kadın ve gençlik kolları temsilcileriyle birlikte stantlardaki yerini alarak vatandaşlara broşür dağıttı. Konuşmaların ardından Cumhur İttifakı İl Başkanları İzmit Yürüyüş Yolu’nda yürüyerek vatandaşlara, ‘Türkiye İçin Seninleyiz Erdoğan’ yazılı broşürlerini dağıttı.

DESTEK BEKLİYORUZ

Stantta ilk olarak açıklama yapan BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, “Bugün biz MHP ve AK Parti ile birlikte Cumhurbaşkanımızın, liderimizin broşürlerini dağıtmak için toplandık. BBP olarak biz teşkilatlarımızla birlikte çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu görüntüyü Türkiye’de görmeniz imkansızdır. Çünkü ilk defa üç siyasi partinin il başkanları tek bir cumhurbaşkanı için sokaklarda broşür dağıtmak için bir araya gelmiştir. Bu konuda da vatandaşlarımızdan, halkımızdan destek bekliyoruz” dedi.

İMZASI BİZİM İÇİN EMİRDİR

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü de, “Bu tablo Cumhur İttifakının en güzel görüntüsüdür. Bizler de MHP Teşkilatı olarak her türlü çalışmalar da yer almaya devam edeceğiz. Bizler de MHP olarak sayın genel başkanımızın imzasından sonra ‘Liderimizin imzası Bizim için bir emirdir’ diyerek Cumhur İttifakı’na oy isteyeceğiz. 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimlerde yüzde 65-70 bandında bir sonuç elde edeceğimize inanıyorum. Biz birlik ve beraberlik içinde bu sonuca ulaşacağız” diye konuştu.

İTTİFAKIN ADAYI

AK Parti Kocaeli İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy ise, “Bugünden itibaren çalışmalarımızı ara vermeden sürdüreceğiz. Bu ittifakın Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Diğer ittifak grubunun bu şekilde çalışacağını düşünmüyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Aktaş: Daha fazla mücadele etmemiz gereken bir dönem

Aktaş: Daha fazla mücadele etmemiz gereken bir dönem