22 Ekim 2020 Perşembe

İYİ Parti İzmit İlçe binası taşındı!

İYİ Parti İzmit İlçe binası taşındı!

İYİ Parti İzmit İlçe binası Perşembe Pazarı alanı bölgesindeki binasından kent merkezine taşındı

29 Temmuz 2020 Çarşamba 13:51 Siyaset

İYİ Parti İzmit İlçe binası Perşembe Pazarı alanı bölgesindeki binasından taşındı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Dr. Pelin Coştur Filiz şunları söyledi: ‘’Bildiğiniz gibi, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığımız eski Perşembe pazarı karşısında Birleşim İş Hanı'nında bulunan İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı binasının 6. katında hizmet vermekteydi. Bulunduğumuz binanın İzmit merkezine uzak olması nedeniyle taşınma düşüncemiz uzun süredir gündemimizdeydi. Ancak, pandemi süreci taşınma düşüncemizi ertelememize neden oldu.

KENT MERKEZİNDE

Bugün itibariyle, İzmit Belediyesi ve Sabri Yalım Parkı'nın karşısında bulunan Kaptanlar İş Hanı'nın 4. katında tadilat işlemlerini bitirip taşınmamızı gerçekleştirdiğimiz yeni ilçe binamızla sizlere daha yakın olmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz. Kurban Bayramından sonra da yeni binamızın açılışını yapacağız. Şunun iyi bilinmesini isterim ki, ne benim İlçe Başkanı olarak ne de teşkilatımın İl Başkanlığımız ile asla bir sorunu olmamıştır. Merkeze taşınma işlemlerimiz sırasında da, her zaman olduğu gibi, en büyük desteği yine İl Başkanlığımızdan gördük. Kendilerine ilgileri ve destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum.

PARTİMİZİ İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ

Kim ne derse desin, İYİ Parti, siyasi duruşu ve vatandaşlarımızın sorunlarına yaklaşımı açısından iktidarın en büyük alternatifi konumundadır. Bu süreçte bizi birbirimizden ayrıştıracak söylemlere kesinlikle prim vermeyeceğimizin bilinmesini isterim. Biz İYİ Parti Kocaeli Teşkilatları olarak her zaman bütünlük içinde çalışarak halkımızın yanında partimizi iktidara taşıyacağız.”

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Mehmet Ali Paşa Camii kapatıldı!

Mehmet Ali Paşa Camii kapatıldı!