05 Mart 2021 Cuma

İYİ Parti İzmit'e katılımlar devam ediyor

İYİ Parti İzmit'e katılımlar devam ediyor

Erken seçime hazırlık amacıyla çalışmalarına hız veren İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz şimdiden sandık görevlilerini belirlemeye başladıklarını ifade etmişti. Dün İYİ Parti İzmit İlçe Başkanlığı, partiye katılımlar nedeniyle yine oldukça hareketliydi

16 Ocak 2021 Cumartesi 11:50 Siyaset

Hak ve Adalet Partisi İzmit İlçe Başkanı Fatih Tekindağ, Serdar Mahallesi ileri gelenlerinden Arif Kartal, Sn.Erdal Öngen, Fazlı Yalçın, İbrahim Tekindağ, Yılmaz Karaca ve Necmettin Ortahisar İzmit İlçe Başkanlığında Başkan Pelin Coştur Filiz'i ziyaret ederek İYİ Parti'ye katıldılar. Hak ve Adalet Partisi İzmit İlçe Başkanı Fatih Tekindağ, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz’e başarıların devamını dileyen bir plaket sundu.

ROZETLERİNİ TAKTI

Yeni üyelerin rozetlerini takan Pelin Coştur Filiz katılımlardan çok mutlu olduğunu ifade ederek, "İYİ Parti ülkemizi karanlıktan aydınlığa çıkaracak olan güneştir. Güneş herkese eşit doğar ve herkesi eşit ısıtır. Güneş hiçbir ayrımcılığa izin vermeyen birleştirici güçtür. Sizin bu desteğiniz bizim ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Birlikte hem İzmitimiz hem de ülkemiz için çok güzel şeyler yapacağız. İyi ki varsınız, İyi ki 'İYİ' oldunuz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kayıp doktoru, 100 kişilik ekip arıyor

Kayıp doktoru, 100 kişilik ekip arıyor