25 Eylül 2020 Cuma

İYİ Parti Körfez, üye sayısını 3 bin artırdı

İYİ Parti Körfez, üye sayısını 3 bin artırdı

İYİ Parti Körfez İlçe teşkilatı tarafından başlatılan yeni üye seferberliği amacına hızla ulaşıyor. Son yapılan kayıtlarla sayının 3 bini geçtiği ve yeni olarak kısa zamanda bin 200 yeni üye yapıldığı belirtildi

17 Eylül 2020 Perşembe 14:53 Siyaset

Körfez İlçe teşkilatı tarafından son bir ay içinde yoğun olarak yeni üye çalışması yapılmıştı. Viyadük altı, sahiller ve pazar yerlerinde, mahallelerde yapılan çalışmalar sonucunu gösterdi ve bin 200 yeni üye girişi sağlandı. Bu arada en çok üye kaydı yapan yöneticilere de İlçe Başkanı Cahit Sürüm teşekkür etti ve plaket verdi. Üye yarışının devam ettiği belirtilirken, kongre sonrasında verilen yıl sonuna kadar 5 bin üye hedefine yaklaşıldığı öğrenildi.

"HEDEFE DOĞRU"

İlçe Başkanı Cahit Sürüm, yönetimde yer alan her kesin özveri ile çalışmaya devam ettiğini belirterek, “Hedefimize az kaldı, üye sayısını en az 5 bin yaparak ilçedeki gücümüze güç katacağız” dedi. Bu rakamların açıklandığı aylık yönetim kurlu toplantısında emeği geçen her kese teşekkür eden Cahit Sürüm, yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Osmangazi'deki geçiş ücretlerine tefeci faizi!

Osmangazi'deki geçiş ücretlerine tefeci faizi!