23 Ekim 2018 Salı

  • 5,680 TL
  • 6,512 TL
  • 223,01 TL
  • 94.682

İYİ Parti’de Yıldız’ın dışında 4 isim daha konuşuluyor

İYİ Parti’de Yıldız’ın dışında 4 isim daha konuşuluyor

İYİ Parti İl Başkanı Haluk Ulusoy’un istifa etmesinin ardından yeni il başkanı kim olacak sorusu kamuoyunu meşgul ediyor. Şimdilerde Şanbaz Yıldız’ın ismi gündeme gelse de onun dışında çok tanınan 4 isim daha konuşuluyor

14 Kasım 2017 Salı 18:23 Siyaset

İYİ Parti İl Başkanı Haluk Ulusoy’un istifa etmesinin ardından yeni il başkanı kim olacak sorusu kamuoyunu meşgul ediyor. Şimdilerde İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı için ismi en çok konuşulan kişi Şanbaz Yıldız olsa da, başka isimler üzerinde de yoğun bir çalışma yapıldığı gelen bilgiler arasında. Üzerinde çalışılan bu yeni isimlerin hepsi de kentte tanınan ve bilinen isimler.

4 YENİ İSİM KONUŞULUYOR

Bu isimlerin başında, kentimizin tanınmış avukatlarından Raif Kandemir geliyor. İkinci isim ise yine Kocaeli’nin tanınmış isimlerinden DYP kökenli Yaşar Erbaş. Aslen Karamürselli olan Erbaş, uzun yıllar Petrol-İş Sendikası Şube Başkanlığı yaptı. İl başkanlığı için konuşulan diğer bir isim ise yine ilimizde oldukça fazla tanınan Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji Cerrahi Uzmanı Doktor Serdar Kaman. İYİ Parti için son konuşulan isim ise Genel Cerrah İlhan Tan. Dr. Tan, Derince Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar başhekimlik görevinde bulunmuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Fatih

06 Mayıs 2018 Pazar 00:24

Kesinlikle dr ilhan bey

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bonzai içip annesini ve 6 kardeşini rehin aldı

Bonzai içip annesini ve 6 kardeşini rehin aldı