20 Ağustos 2019 Salı

İYİ Partili Özyılmaz’dan miting gibi adaylık açıklaması

İYİ Partili Özyılmaz’dan miting gibi adaylık açıklaması

İYİ Parti Kurucu il yöneticilerinden Ersin Özyılmaz, bugün geniş katılımlı bir program düzenleyerek Karamürsel meclis üyesi aday adayı oldu. Adaylık açıklamasına katılım yüksek oldu

20 Ocak 2019 Pazar 17:33 Siyaset

İYİ Parti kurucu il yöneticilerinden Ersin Özyılmaz, bugün geniş katılımlı bir program düzenleyerek Karamürsel meclis üyesi aday adayı oldu. Karamürsel Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte salon hınca hınç dolarken Millet İttifaki Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman da programa katılarak Özyılmaz'a destek verdi.

KARŞILIĞI OLMALI

İYİ Parti Meclis Üyesi adayı Ersin Özyılmaz oğlu Ali Efe ile kürsüye gelerek vatandaşları bozkurt selamı ile selamladı. Özyılmaz konuşmasında şunları söyledi: ‘’Bir meclis üyesinin sokakta karşılığı olmalı. Karşılığı olmayan kişi seçilse de hizmet veremez. Biz siyaseti halka hizmet için yapıyoruz. Bu nedenledir ki bugün burada büyüklerim küçüklerim beni böyle bir günde yalnız bırakmadı.” Daha sonra partisinin Karamürsel Belediye Meclis üyesi aday adaylarını sahneye davet eden Özyılmaz, Orhan Kılınçsoy ile birlikte el kaldırdı.

PROJELERİMİZ VAR

Programda son olarak son olarak sahneye çıkan Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı salondakileri bozkurt işareti ile selamladı. Katılımlarından dolayı vatandaşlara teşekkür eden Kaman, “Partililerimiz, CHP’li kardeşlerimiz ve diğere bize destek verecek tüm partili gönüldaşlarımızı selam olsun. Bizler Cumhur İttifakı'ndaki adaylar gibi değiliz. Onların adayları yat dersin yatar kalk dersin kalkar. Yani kendi fikirleriyle hareket edemezler. Hal böyle olunca adayı değiştirseler de farketmez. Aynı düzenlerini devam ettirirler. Ezilen yine halk olur. Kocaeli sanayi kenti ancak turizmin potansiyeli olan bir il. Karamürsel de bunlardan birisi. Tüm Kocaeli gibi Karamürsel ile ilgili projelerimiz var” dedi. Program bitiminde partililer Serdar Kaman ile birlikte Karamürsel’i gezerek vatandaşlar sohbet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Seyfettin aktaş

20 Ocak 2019 Pazar 19:05

Iyi partiye ve meclis uyelerine basaralilar dilerim

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Büyük destek: Çalık için sokaklar doldu taştı

Büyük destek: Çalık için sokaklar doldu taştı