13 Ağustos 2020 Perşembe

Kağıtspor’dan Koştur’a tepki: Ya ispatla ya da özür dile

Kağıtspor’dan Koştur’a tepki: Ya ispatla ya da özür dile

İzmit Belediyesi Gençlik spor Başkanı Uğur Koştur, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in, Atatürk Spor Salonu’ndaki afişinin parçalanarak atıldığını iddia etmişti. O iddiaya yanıt geldi

12 Kasım 2019 Salı 23:32 Siyaset

İzmit Belediyesi Gençlik spor Başkanı Uğur Koştur, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Atatürk Spor Salonu’ndaki afişinin parçalanarak atıldığını iddia etmişti. İşte bu iddiaya Kağıtspor’dan yanıt geldi. İşte o yanıt: ‘’İzmit Belediyesi Gençlik spor Başkanı Uğur Koştur’un sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda bahsi geçen olaylar gerçeği yansıtmayıp, tarihi başarılarla dolu kulübümüzü töhmet altında bırakmıştır.

GÖREVLİYE TESLİM EDİLDİ

Birçok Dünya ve Avrupa Şampiyonları'nda ülkemizin ismini altın harflerle duyuran Kağıtspor Kulübümüz, Federasyonlar tarafından ise centilmenlikte örnek gösterilmektedir. İzmit Belediyesi tarafından salonunun ortak kullanım alanı olmayan bölümlerine asılan ve takımlarına başarılar dileyen pankartlar maç öncesinde sahada çalışan arkadaşlar tarafından kesilmeden ipleri sökülüp ve katlanarak salonda bulunan salon görevlisine teslim edilmiştir. Ayrıca bu pankartlar salon görevlisi tarafından İzmit Belediyespor takım menajerine teslim edilmiştir. İki kulüp tarafından ortak kullanım alanı olarak kullanılan reklam alanlarında, İzmit Belediye Başkanı Fatma Hürriyet Kaplan'ın, ve İzmit Kulübü'nün sponsor firmalarının görselleri aynı şekilde durmaktadır.

ÖZÜR DİLESİN

Kulübümüz İzmit Belediyspor Kulübünün aksine bu hassasiyete sahip olduğundan reklam alanlarını portatif katlanabilir şekilde tasarlayıp montajlamıştır. Böylece her takım kendi görsellerini maçlarında rahat bir şekilde kullanabilmektedir. Yazılı yayın organlarında kulübümüzü hedef alarak yapılan açıklamalar samimiyetsiz ve spor ahlakının dışındadır. Söz konusu iftirada bulunan şahsiyetin, bu ispatı yapmaması durumunda kulübümüzden özür dilemesini bekliyoruz.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli emniyetinde büyük görev değişiklikleri

Kocaeli emniyetinde büyük görev değişiklikleri