24 Haziran 2019 Pazartesi

Kaman, CHP’yi ziyaret etti: Yeni bir sayfaya başlayacağız

Kaman, CHP’yi ziyaret etti: Yeni bir sayfaya başlayacağız

CHP İl Başkanlığını ziyaret eden Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Serdar Kaman, “Siyasete devam edeceğim. Anketlerin altında kalan bir oy aldık. Tüm sandıkların analizini yapıp nerede eksiğimiz var değerlendireceğiz. Yeni bir sayfaya başlayacağız” dedi

12 Nisan 2019 Cuma 12:34 Siyaset

Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, İYİ Partili Serdar Kaman, bugün CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay'ı ziyaret ederek seçim sürecindeki çalışmalar için teşekkür etti. Ziyarette konuşan Serdar Kaman, “Güzel bir birliktelik yaşadık. Bundan sonraki seçimlerde de bu güzel birlikteliğin devamı gelir. Güzel performans gösterdik. CHP’nin ülke genelinde aldığı sonuçlar maksimumdaydı. Şu anda 6 belediyeden 21 belediyeye çıktık. Bu dönemi geçiş dönemi olarak görüyoruz. Bundan sonraki seçimlerde daha fazla belediye alarak Türkiye tarihine geçmek istiyoruz” dedi.

DEMOKRASİYE DARBE

Kaman şöyle devam etti: ‘’İYİ Parti’nin bu seçimlerde rolü, iktidar eli altında rahatsızlık yaratan belediyelerin CHP’ye geçmesinde rol oynamak oldu. İlimizde Hürriyet’in mazbatasının geciktirilmiş olması, İstanbul’da Sayın İmamoğlu’nun mazbatasının geciktirilmiş olması demokrasiye darbedir. Bu mazbataların sahiplerine verilmesini diliyoruz.  Siyasete devam edeceğim. Anketlerin altında kalan bir oy aldık. Tüm sandıkların analizini yapıp nerede eksiğimiz var değerlendireceğiz. Yeni bir sayfaya başlayacağız” şeklinde konuştu.

BÜYÜK BAŞARI GÖSTERDİK

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise, “Kendisini tanımaktan ve beraber çalışmaktan mutluyum. Millet ittifakı Kocaeli ve ülkede başarılı olmuştur. Millet ittifakı rant için değil hak hukuk için çalışan bir ittifak. Kocaeli’nin kalbi olan İzmit’te, İstanbul’da, Ankara’da belediye kazanmış bir ittifak. Her şeye rağmen tüm iktidar gücüne rağmen büyük bir başarı gösterdik. Bugünden yaptıklarımızdan ders alarak İYİ Parti ve CHP’nin oyları ile birlikte belediye sayılarını arttıracağını düşünüyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yeğenin müdürlük hayali kısa sürdü

Yeğenin müdürlük hayali kısa sürdü