31 Mart 2020 Salı

Katırcıoğlu, Yıldızlı'ya yüklendi

Katırcıoğlu, Yıldızlı'ya yüklendi

AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı ile ilgili sert açıklamalarda bulundu

12 Mart 2020 Perşembe 17:06 Siyaset

Katırcıoğlu Yıldızlı’ya FETÖ yakıştırmasında bulunduğu açıklamasında şunları söyledi; "Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı açıklamaları ile başlı başına bir vurdumduymazlık ve ülkeye ihaneti savunmanın apaçık göstergesidir. Bu tarz açıklamalar ülkemiz için yapıcı ve ılımlı bir dil ne yazık ki değildir. Harun Yıldızlı, Partinizin İl Başkanlığına mı seçildiniz yoksa Fetö Avukatlığına mı belli değil? Daha koltuğunuza oturur oturmaz şehrinizi düşüneceğinize bu tarz açıklamalar ile kime hoş görünmeye çalışıyorsunuz? Kimleri memnun etme çabasındasınız. Daha dün bir bugün iki, kime had bildirmeye çalışıyorsun, Haddinizi bilin ve işinize bakınız…

17-25 ARALIK FETÖ DARBESİDİR

Çamur ve Çukur siyaseti CHP’yi yani kendinizi anlatan bir siyaset dili ve anlayışıdır. Bunu unutmuş olmalısınız, göreve geldiğinizi göstermek için mi yoksa size verilen emri yerine getirmek için mi konuştunuz. 17-25 Aralık olayları “Fethullahçı Terör Örgütü’nün seçilmiş iktidara darbe girişimidir” nokta. Bunun hala aksini düşünen ve söyleyen varsa, anlaşılmalıdır ki bu kişiler ya Fetö’den arananlardır ya da Fetö’nün komuta merkezine girmiş muhalefet temsilcileridir.

O SÖZLERİN HESABINI VERECEKSİNİZ

Aradan zaman geçtiği ve bunun apaçık bir darbe girişimi olduğu anlaşılmasına rağmen, geçtiğimiz hafta Gazi Meclisimizde bu zamana kadar yaşanmamış, ortamı geren ve hakaretlerle dolu söylemleri ile Cumhurbaşkanımızı hedef alan Sakarya’lı hemşehrilerimizin bile kendilerinden görmediği Engin Özkoç’un o hezeyan dolu sözlerini ve Kılıçdaroğlu’nun nefret ve yalan söylemlerini unutacağımızı sanmasın. O sözlerin hesabını hukuk önünde vereceksiniz.

FETÖ EKSENİNE GİRMİŞ MUHALEFET

18 yıldır Türkiye’nin kalkınması için gecesini gündüzüne katan Sayın Cumhurbaşkanımız ve AK kadrolar, seviyesiz ve çamur siyasetini kendilerine ilke edinmiş ve Fetö eksenine girmiş muhalefetin söylemleri ile asla yürüdüğü yoldan geri dönmez. Bu saldırgan tavırlar AK Parti’nin çalışmalarına ve hizmetlerine asla zarar vermeyecektir.

KUSURA BAKMAYIN AMA… 

Kocaeli İl başkanımız Sn. Mehmet Ellibeş’in de dediği gibi karşımızda maalesef seviyesiz, kışkırtıcı, vurdumduymaz, yapıcılıktan tamamen uzak yıkıcı bir muhalefet görüntüsü var. Özkoç’un açıklamaları için özür dileyecekleri yerde, o kin ve saldırganlıkla örtülü konuşmasının üzerini kapatarak, kendilerine farklı bir mecra açma görüntüsü sergilemekteler, kusura bakmayın ama size oradan da ekmek çıkmaz.

BOYUNUZUN ÖLÇÜSÜNÜ ALACAKSINIZ

Yarım asırdan fazla iktidar yüzü göremeyen CHP’nin bu şekilde iktidar yüzü göremeyeceğinin açık göstergesidir. Bu saldırgan tutumunuz her seçim döneminde olduğu gibi sandıkta karşınıza yine çıkacak. Boyunuzun ölçüsünü alacaksınız. AK Parti iktidarı güçlenerek ve sağlam adımlarla ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edecektir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kalın duyurdu, Okullar tatil edildi!

Kalın duyurdu, Okullar tatil edildi!