22 Ocak 2021 Cuma

Kazan: İzmit Belediyesi boş duvara para ödüyor

Kazan: İzmit Belediyesi boş duvara para ödüyor

MHP’li İzmit Belediye Meclis Üyesi İlker Kazan, İzmit Belediyesi’ni eleştirdi. Kazan, "Belediye boş duvara yıllık 85 bin lira ödüyor" dedi

04 Aralık 2020 Cuma 10:47 Siyaset

MHP’li İzmit Belediye Meclis Üyesi İlker Kazan, katldığı bir canlı yayında İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i eleştirdi. Kazan, İzmit’in meşhur duvarı olan Milli İrade Meydanı Kocaeli Baro binasında bulunan reklam duvarı için İzmit Belediyesi’nin yıllık 85 bin lira kira verdiğini ve bu alanın Kocaeli Barosu’na ücretsiz kiraladığını iddia etti.

“1 LİRALIK MAGNET YAPTIRAMIYORUZ”

İzmit Belediyesi’nin dört seneliğine o duvarı kiraladığını iddia eden Kazan açıklamalarının devamında, “İzmit Belediyesi o duvarı kiralamış. 4 yıllık olarak yıllık 85 bin lira üzerinden anlaşma yapılmış. Belediye’nin 85 bin TL kira verdiği bir alanı Kocaeli Barosu’na ücretsiz verdi. İzmit Belediyesi’nin reklam için kendi alanlarının olduğu halde o duvarı kiralamanın bir anlamı yoktu. Yıllık 85 bin lira gibi bir zarara gerek yok. Belediye’nin bu kadar reklam yapmasına gerek yok. Bunu doğru bulmuyorum. Biz 1 liralık magneti yaptıramıyoruz fakat 85 bin lirayı boş bir duvara verebiliyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Necmettin Oktulmuş koronaya yenildi

Necmettin Oktulmuş koronaya yenildi