05 Haziran 2020 Cuma

Kılıçdaroğlu kopyasıyla birlikte yürüdü

Kılıçdaroğlu kopyasıyla birlikte yürüdü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’dan başlattığı Adalet Yürüyüşü'nün 23. günününde Gebze'de kendisine birebir benzeyen bir vatandaş ile yürüdü

07 Temmuz 2017 Cuma 13:55 Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasına tepki amacıyla Ankara Güvenpark’tan başlattığı yürüyüşüne 23. günde Gebze'den başladı. Yoğun bir katılımın olduğu yürüyüşte Kılıçdaroğlu, kendisine birebir benzeyen Nusret Gümüşel ile beraber yürüdü. Kılıçdaroğlu’na tıpatıp benzeyen Gümüşel’i gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

VATANDAŞLARI SELAMLADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüyen Nusret Gümüşel, “Bugün ilk defa yürüyüşe katıldım. Ben Gebze’de oturuyorum. Kemal Kılıçdaroğlu, Gebze’de yürüyüşe geçtiği için ben yürüyüşe bir kere de olsa katılacağım dedim. O yüzden ilk defa katıldım yürüyüşe. Kemal Kılıçdaroğlu yürüyüş sırasında benim halimi hatırımı sordu ben de onun halini hatırını sordum. Herkes bizi birbirimize benzetiyor” dedi. Kemal Kılçdaroğlu’na birebir benzeyen Nusret Gümüşel, yürüyüş sonrasında yolun kenarına geçerek vatandaşları selamladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yangından kaçan inek tezek yığınına saplandı

Yangından kaçan inek tezek yığınına saplandı