18 Ağustos 2019 Pazar

Korkmaz: Bu kente hizmet etmek benim için bir gururdur

Korkmaz: Bu kente hizmet etmek benim için bir gururdur

Aday adaylık başvurusu sonrası gösterilen ilgiden çok memnun olduğunu belirten AK Parti İzmit Belediye Başkanı Aday Adayı Ali Korkmaz, “Doğup büyüdüğüm şehre bir vefa borcum var. İzmit’e, İzmit halkına hizmet etmek benim için bir gururdur” dedi

27 Kasım 2018 Salı 21:00 Siyaset

AK Parti İzmit Belediye Başkanı Aday Adayı Ali Korkmaz, gazetemize bir ziyarette bulunarak aday adaylık sürecini değerlendirdi. Aday adaylık başvurusundan bu yana kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu belirten Korkmaz, amacının doğup büyüdüğü kente hizmet etmek olduğunu vurguladı. İzmit’e bir vefa borcu olduğunun altını da çizen Korkmaz, “Biz aday adaylığımızı açıkladık. Ben nasibe inanırım. Bundan sonrası nasip işi diyorum” dedi.

VEFA BORCUMUZ VAR

Ali Korkmaz şunları söyledi: ‘’Bu kenti ben çok iyi tanıyorum. Köylerini, mahallelerini çok iyi biliyorum. Halkıyla, değerleriyle hepsini biliyorum. Bu kente hizmet etmek benim için bir gururdur. Neye ihtiyacımız var, neler yapılması gerekiyor bunları çok iyi biliyorum. Amacımız bu güzel, doğduğumuz, büyüdüğümüz, ekmeğini paylaştığımız bu kentte bir vefa borcumuz var ve bu borcu ödemek istiyoruz. Bunu da hizmet ederek ödemek istiyoruz. Beni tanıyanlar çok iyi biri, şimdiye kadar hiçkimseyi ötekileştirmedim. Nasıp olur belediye başkanı olursam bundan sonra da aynı şekilde, herkese eşit bir şekilde hizmet edeceğim. Bu şehir hepimizin” diye konuştu.

BUNDAN SONRASI NASİP İŞİ

Korkmaz son olarak şunları söyledi: ‘’Ben aday adaylığımı açıkladığımda her kesimden bir ilgi vardı. Bu ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bize gösterdi. O gün bizim AK Parti binasına her kesimden insan geldi ve bize desteklerini sundu. STK’lardan, esnaftan, iş dünyasından, başka siyasi partilerden, toplumun her kesiminden vatandaşlarımız bizim yanımızda oldu. Bu çok mutluluk verici bir durum. Doğru yolda olduğumu bir kez daha anladım. Bundan sonrası artık nasip işi.

SORUNLARINI BİLİYORUM

Olursa şükür ederiz iki rekat namaz kılarız, olmaz ise yine dört rekat şükür namazı kılarız. Bu işler böyle ama tabi ki ben 10 yıldır bu teşkilatların içinde görev yaptım. Birçok şeyi öğrendim. Bu kentin sorunlarını çok iyi bildiğim için bu kente hizmet etmekten mutlu olacağım, onur duyacağım. Şimdiye kadar yapılan hizmetlerin hepsine saygı duyuyorum. Bunun üzerine güzel taşlar koymak da bizim görevimizdir.”

Ergün DEMİR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet’ten Flormar işçisine destek ziyareti

Hürriyet’ten Flormar işçisine destek ziyareti