27 Haziran 2019 Perşembe

Korkmaz: Sevdamız artarak sürüyor

Korkmaz: Sevdamız artarak sürüyor

AK Parti’nin İzmit Belediye Başkan aday adaylarından Ali Korkmaz, başkan adaylarının açıklanması sonrası yaptığı açıklamada “Beni sevgi çemberine alan herkese teşekkür ederim. Sevdamız artarak sürüyor” dedi

12 Ocak 2019 Cumartesi 20:21 Siyaset

AK Parti’nin ilçe belediye başkan adayları bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. İzmit’te Sibel Gönül’ün açıklanması sonrası, AK Parti’nin İzmit Belediye Başkan aday adaylarından Ali Korkmaz sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Korkmaz’ın paylaşımı şöyle: “Sevdalıyız biz bu kente diyerek çıktığımız hizmet yolunda 2008 yılında AK Parti çatısı altında başladığım siyaset hayatıma 7 yıl boyunca İzmit İlçe Başkanı olarak hizmet ettikten sonra İzmit Belediye Başkan Aday Adayı oldum.  Bu yarışta siyasi olgunluğu elden bırakmadan yarışan bütün aday adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

LEKE SÜRMEDİK

Çok şükür, bugüne kadar olduğu gibi bu süreçte de alnımıza en ufak leke sürdürmedik, bu kentin evladına yakışır şekilde halkımıza ve teşkilatımıza kendimizi anlattık. Öncelikle bu süreçte beni sevgi çemberine alan, yanımda olan, her fırsatta desteğini dile getiren, hayır dualarını benden esirgemeyen bütün hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her zaman olduğu gibi bu siyasi süreçte de desteğini benden esirgemeyen aileme teşekkür ediyorum.  Siyasette her son yeni bir başlangıçtır.

SEVDAMIZ ARTARAK SÜRÜYOR

Bizim şehrimize hizmet sevdamızda en ufak azalma olmadığı gibi, heyecanımız da artarak devam ediyor. Bu vesile ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin aldığı kararları her zaman olduğu gibi yine saygıyla karşılıyor, İzmit Belediye Başkan Adayımız Sayın Azize Sibel Gönül hanımefendiye başarılar diliyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ali Yıldırım Sezer ismi Gölcük'te heyecan yarattı

Ali Yıldırım Sezer ismi Gölcük'te heyecan yarattı